2737
2739
عنوان

سردی شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2939 بازدید | 142 پست
دوستم  من و عشقم خیلی بهم علاقه داریم اما تو جلسه اول بهم گفت من مزاجم سرد و خشکه اسن یعنی مم ...

نمیدونم عزیزم تا چه حد سردی ؟  من و شوهرم خیلی خوب بودیم الان شوهرم بیمار محسوب میشه خیلی زندگیمون سخت شده خیلییییییییی دائم تو شک و بدبینیم همش دعوا داریم فقط دعا میکنم خدا هیچ زنی رو اینجوری مثل من نکنه چون تو این چهار سال واقعا عذاب کشیدم الان دلخوشیم بچمه 😢

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ويتامين دي ففول بيكمپلكس من اصلا از رابطه لذت نميبردم فقط ادا در ميوردم بعد دكترم گف شما مشكلي ند ...

خداکنا این مریضی بره میرم دکترممنون

قوی بودن به دوست داشتن خودت بستگی دارخودتودوس داشته باشه هیچکی خودت نمیشه هیچکی  
2731
داره تشدید میشه دیگه،، احتمالا یبوست افسردگی خفیف  فکروخیال و اینها نداری؟  میدونی اینا ...

اره عزیزم همینه مرسی

دکتر میرزایی  09359347424  آدرسم خواستی بگو تا بدم

من چندماهم زیرنظرروانپزشک قرص اعصاب مصرف کردم ویهوقطع کردم

2738
نمیدونم عزیزم تا چه حد سردی ؟  من و شوهرم خیلی خوب بودیم الان شوهرم بیمار محسوب میشه خیلی زندگی ...

ما خیلی رودربایستی داریم

مخصوصا خودم چون دختر مذهبی هستم

الان توی دوران آشنایی هستیم

واقعا نمیدونم چی جوری باید اینو بفهمم

مشکل اینجاست توی جلسه اول ک خودش رو معرفی کرد این رو گفت و رد شد

منم اصلا روم نشد ازش بپرسم دیگ

به نظر تون چ جوری بفهمم

آخه من خودم مزاجم گرم و تر

من دارم هم وسواس هم غم و غصه و استرس زیاد الانم ده ماهه کهیر مزمن دارم 

اگه خواستی درمان کنی پیش یه دکتر اصولی برو 

من بخاطر کرونا به دکترم دسترسی نداشتم 

رفتم پیش کسه دیگه کلی دارو مزخرف بهم داد که زود تموم شد و نتیجه نداشت بقیه دارو هاشم مونده رو دستم

ولی دکتر خودم اندازه شصت روز یکی دو تا کپسولو جوشونده بهم داد تکلیفم معلوم بود نتیجه اشم سر چهل روز دیدم

میخواستم دوره جدیدو شروع کنم که کرونا لعنتی نذاشت

من چندماهم زیرنظرروانپزشک قرص اعصاب مصرف کردم ویهوقطع کردم

طبع بدنت سرده غلبه سردی هم پیدا کردی مغزتم سرد شده 

دارو روانپزشک معلوم نیس طبعش چیه با تو بخونه یا نه

طب سنتی با دادن دارو های مزاج گرم 

بدنو به تعادلو تعدیل مزاج نزدیک میکنه 

سموم بدنو مخصوصا خون، کبد معده، مغز دفع میکنه

طبع بدنت سرده غلبه سردی هم پیدا کردی مغزتم سرد شده  دارو روانپزشک معلوم نیس طبعش چیه با تو بخو ...

اره عزیزم ممنون 

ما خیلی رودربایستی داریم مخصوصا خودم چون دختر مذهبی هستم الان توی دوران آشنایی هستیم واقعا نمیدون ...

حتما بپرس عزیزم من در مورد مزاجا زیاد نمیدونم باید ازشون بپرسی منظورتون از سردی چیه ؟ سردی تو مسائل جنسی آیا ؟  منم گرم بودم و شوهرمم همینطور الان اصلا یادم رفته روابط زناشویی ولی یه نصیحتی بکنم بهت خجالتو بزار کنار چون یه عمر میخای زندگی کنی باید تکلیفتو بدونی میتونی از مشاوره ام کمک بگیری حالا اگه منظورت سردی تو مسائل جنسیه بله خیلی سخته یه وقتیا واقعا غیر قابل تحمله چون ما زنیم و پایبند به اعتقادات و اخلاق و فقط سرکوب میشیم انشالله که خوشبخت باشی گلم

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘
2706