2733
2739
عنوان

سردی شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2941 بازدید | 142 پست
خواهش میکنم عزیزم،، ولی اگه مشکل شوهرت اینی که گفتم باشه با یه روز دو روز دارو خوردن خوب نمیشه  ...

ممنونم عزیزم شما از این دکتر مطمئنی ؟ از اصفهانم قبول میکنه ویزیت ؟ اگه لطف کنی شمارشو بفرستی ممنونم خدا خیرتون بده

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘
خواهش میکنم عزیزم،، ولی اگه مشکل شوهرت اینی که گفتم باشه با یه روز دو روز دارو خوردن خوب نمیشه  ...

عزیزم یه سوال من چندماه پیش تست انلاین دادم گفت ددموی مرطوب دوماه خارش بدن دارم مدام ازترس کرونادکترنمیرم هیچ مشکلیم ندارم فقط کل بدنم میخاره انقدکه زخم وکبودمیشه گفتم شایدبخاطرمزاجمه تست ایندفعه بلغمی دراومده میشه مزاج ادم تعقییرکنه

قوی بودن به دوست داشتن خودت بستگی دارخودتودوس داشته باشه هیچکی خودت نمیشه هیچکی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید عزیزم شما که سردی مشکلی ندارین تو رابطه شوهرت چیزی نمیگه 

من الکی فیلم بازی میکنم تانفهمه ازرابطه فراریم😔

2728
شوهرم چاقه ازبالاتنه شکم وپهلو بیشترخیلی خیلی عرق میکنه شوهرم سردنیست من سردم متاسفانه

خب اگه بلغمی هستی تو نت بزن عوارض غلبه بلغم شاید داریش

اگه تصمیم رژیم لاغری داری حتما رژیم 14 روزه آش آبغوره رو امتحان کن 

هم لاغرت میکنه هم سموم بدنو دفع میکنه خیلی کمک کننده اس 

رژیمشم تو نت بزنی واست میاره 

از دستورات طب سنتیه

بعدشم اگه تونستی هر ماهی دو ماهی یه حجامت عام انجام بده

عزیزم یه سوال من چندماه پیش تست انلاین دادم گفت ددموی مرطوب دوماه خارش بدن دارم مدام ازترس کرونادکتر ...

چه جوری تست دادین منم چند ماهه بعد زایمانم شدید میخارم کهیر مزمن گرفتم دارو میخورم 

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘
خب اگه بلغمی هستی تو نت بزن عوارض غلبه بلغم شاید داریش اگه تصمیم رژیم لاغری داری حتما رژیم 14 روزه ...

وزنم که خیلی بالاست نسبت به قدم۶۳ کیلوام همش خوابم میادعصبیم  تنبلم شدم میل جنسیمم کمه

عزیزم یه سوال من چندماه پیش تست انلاین دادم گفت ددموی مرطوب دوماه خارش بدن دارم مدام ازترس کرونادکتر ...

تست های سایتا درستو دقیق نیستن واسه تشخیص مزاج واقعی باید پیش متخصص رفت 

خارش بدن یعنی به صورت التهاب اگزما هستش؟ 

فکرو خیال و وسواس فکری هم داری؟ 

2738
خب اگه بلغمی هستی تو نت بزن عوارض غلبه بلغم شاید داریش اگه تصمیم رژیم لاغری داری حتما رژیم 14 روزه ...

ممنون عزیز

من الکی فیلم بازی میکنم تانفهمه ازرابطه فراریم😔

آخی اینجوریم که سخته ولی حتما با دکتر  س کس تراپ خوب میشی گلم پی گیرش باش مشکل من و شوهرم خیلی حاد تره شوهرم دیگه تحریکم نمیشه حتی😢

چه جوری تست دادین منم چند ماهه بعد زایمانم شدید میخارم کهیر مزمن گرفتم دارو میخورم 

چه دارویی تست انلاین مزاج شناسی توگوگل وای من دارم دیوونه میشم من هیچ زایمانی نداشتم یهواینجوری شدم

تست های سایتا درستو دقیق نیستن واسه تشخیص مزاج واقعی باید پیش متخصص رفت  خارش بدن یعنی به صورت ...

من دارم هم وسواس هم غم و غصه و استرس زیاد الانم ده ماهه کهیر مزمن دارم 

نمیدونم والا کلی مشاوره و سک س تراپ و دارو از عطاری گرفتیم هیچی به هیچی انقدر همو میخاستیم که اطرافی ...

منم همينجور بودم عزيزم

بعدها فهميدم مال كمبود ويتامينه

الان ك ويتامين مصرف ميكنم خيليي خوبم

بعد خودت ببين چي تو رابطه حالتو خوب ميكنه

حتي وقتي اون ميخاد تو شروع كن رابطه رو خودش باعث گرم شدنت ميشه

تست های سایتا درستو دقیق نیستن واسه تشخیص مزاج واقعی باید پیش متخصص رفت  خارش بدن یعنی به صورت ...

بله عزیزم 😐ازکجافهمیدی وسواس فکری دارم ولی دارم روش کارمیکنم بهترشدم وابستگی شدیدی به شوهرم دارم وسواسمم به شوهرمه

2706