2733
2734
عنوان

شما باشین اسمش خیانت نمیذارین؟

431 بازدید | 37 پست

با کسی که تو رابطه آشنایی واسه ازدواج هستین بفهمین قبلا کسی رو میخواسته و دختره بهش خیانت کرده همه چیز تمام شده و اون اقا بهتون میگه دیگه هیچ ارتباط و صنمی با دختره دیگه نداره البته دختره فامیلش بوده بعددددددددد

اون اقا هم اینستای فیک و دروغین بهتون بده بگه من فعالیت ندارم و پست نمی ذارم!!!!!!!

امااااااا بعدا اینستای واقعی اون اقا پیدا کنین ببینین نه تنها فعالیت داره بلکه اون دختر هم فالو داره و عکسا همدیگرو هم میبینن؛

این وسط انگار شما نا محرم بودین که تو اینستا راهتون بده و پستاش ببینین! 

این کار اسمش خیانت و دروغ نمیذارین؟ و لیاقت همچین پسری ترک و ازدواج نکردن باهاش نیست؟

كاري با اسم اين اتفاق ندارم

خودمو بيشتر از اين به خريت نميزنم ولي البته بلا نسبت

من همون 🧚🏻‍♀️arstar سابقم🙋🏻‍♀️تركوندنم نامردا☹️تركيدنمم بخاطر زدن حرف دل خودم و شماها بود❤️فداي سرتون👑👑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ازهمینجامیگم ترکش کن خواهشن

کسی که ازهمین الان فریبت میده منتظر فریبای بزرگترم باش

سره زندگیت ریسک نکن

من خودم ی قربانیم

پس تجربه دارم که بهت میگم

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
2738
2706