2733
2739

خیلی سخته  

یه داستانی هس که میگه؛تو جنگ‌ جهانی دوم یه پیانیست روس به دست نازی‌ها اسیر میشه و نازی‌ها بهش دستور میدن پیانو بزنه و شرط میبندن که اگه از پیانو زدن دست بکشه میکشنش.دو روز تموم‌ پیانو میزنه،آخر سر از خستگی بیهوش میشه.آخر داستانو یادته؟کشتنش!من با تک تک سلولای بدنم حال اون پیانیستو میفهمم،حس آدمی که تو راهی قدم گذاشتی که تهش هیچی نیست                                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🤔

اگه از پستم خوشت اومد.اگه دوستداشتی⁦☝️⁩یدونه صلوات لطفا😚مشکل خانوادگیمون حل شه🥺.                                                                                                                    میگم اگه من بیشتر از یکماه نیومدم سایت بدونید 100٪ مُردم🤭 برام فاتحه بفرستین😁🥰
2728

دست پیش میگیرم جوری قهر میکنم تا بفهمه چقدر کارش بده ...

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2738

واای دقیقا  خط قرمزا من خواستگارم باهاش تو دوره اشنایی رفتم اینجور بود منم که داغ بودمو وابسته بار اول منت کشیدم بار دوم منت کشیدم بارسوم تا......اونم هی ناز میکرد مث دختری تا اینکه به بار دهم ک رسیدم یهو ازش متنفر شدم گفتم نمیخوامت به تلافی کل اون روزا چنان التماسی میکرد به خودمو خانوادم ک باورم نمیشد اینه هی میگفت غلط کردم گوه خوردم داشتم الکی امتحانت میکردم ولی من واقعا حسم بهش رفته بود ک هیچ متنفرم شدم ازش مخصوصا وقتی دیدم التماسو ناز کشیدن بلده و اونموقه ک میخواستمش خودشو چس میکرد اما الان ک ولش کردم اینجور بود خداروشکر انداختمش از زندگیم بیرون😐

دِله من با دِله تو خوشه اوووو  اِاِاِاِاِاِ  اوووو  اِاِاِاِاِاِ    الناز هسدم👩
اون عوضي ٢٠روز قهره من نميتونم تحمل كنم هر كي هم واسطه ميشه ميگه قهرم اشتي نميكنم 

اهاالان جدایید شوهرمنم یسری نیمد ابجیش امد مرداخیلی غدن مگراینک خودت بری

رنگ ولایتhaircolorist
اينم دست پيش گرفته ديگه اصلا من و محل نميكنه سين هم نميكنه شيطونه ميگه جرررررش بدم

ببین تو دوران آشتی یه دفعه قهر کن باهاش محل نده جواب نده اون متوجه شده حرص میخوری نذار نقطه ضعف بیوفته دستش

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
واای دقیقا  خط قرمزا من خواستگارم باهاش تو دوره اشنایی رفتم اینجور بود منم که داغ بودمو وابسته ...

واااااي اينم همين جوريه ديگه/٢٠روزه اصلا سين نيمكنه واسطه شدن ديشب بهش زنگ زدن بياين اشتي كنين عيبه و اينا ميگه اشتي نميكنم خودش ميدونه چرا/اصلا تا فهميد وابسته ش هستم من و دق ميده/من بهش كلي حرف بد زدم بهش گفتم تووووف بهت 😂😂بعدش هم بلاكش كردم همه ميگن ميخواد ادبت كنه😂😂😂

ببین تو دوران آشتی یه دفعه قهر کن باهاش محل نده جواب نده اون متوجه شده حرص میخوری نذار نقطه ضعف بیوف ...

دقيقا نقطه ضعف من و ميدونه ديگه از غيظ اين كار رو ميكنه من دق كنم/فهميده من متنفرم يكي دير جواب بده ٢٥روزه قهريم من بهش پيام دادم هذا خواهي اصلا ميگه نميخوام اشتي كنم بلاك هم نميكنه 😂

2706