2737
2734
عنوان

به نظرتون این مرد داره خیانت میکنه؟😏

| مشاهده متن کامل بحث + 1788 بازدید | 187 پست
عزیزدلی قشنگم منم برات یه عالیه آرزوهای خوب و عالی میکنم.... الهی لبت خندون باشه و دلت شاد و پر از ع ...

من به قربان خدا چون که مرا غمگین دید بهر خوشحالی من در دلم انداخت تو را☺️☺️☺️❤️

واقعا غمگین بودم خیلی تاثیر داشتن حرفات برام دختر مهربون 😘😘😘

انشالله روز به روز بیشتر پیشرفت کنی و موفقیتت رو ببینیم ❤️❤️❤️و توی تمام مراحل زندگیت خوشبخت و موفق و سلامت باشی به تمام آرزوهای  زیبات هم برسی💖

قربونت برم ❤️❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دوست پسرم میگفت افسردم خوابیدم بعدم کاشف به عمل امد که بله با کس دیگه ای در راتباطه.بنظرم هیج امید و انتظاری از این آدم نداشته باش فراموشش کن گزینهای بهتری برا خودت پیدا کنم.اونم رفته سراغ گزینهای دیگه تو بعد فقط چشمت به اونه .توام برو سمت آدم مناسبتر البته بعد از فراموشی این رابطه.زیادی مطمنش کردی از دوست داشتن خوشی زده زیر دلش

2728
اره گلم ترکید تاپیک... به نظرت اومد سمتم چطور رفتار کنم؟ 

ببین دلت چی میگه عزیزم ولی خودتو بگیر یجورایی به قول خودت باهاش سرد باش برا مردا هر چی عزت نفس داشته باشی عزیزتری ازش بخواه برات توضیح بده چرا افسردس دلیلش چیه مثلا بهش بگودوست داری بدونی شبا چیکار میکنه برات بگه سعی کن بشناسیش از هر لحاظ امیدوارم که هر چی به صلاحته پیش بیاد وهمیشه تو زندگیت موفق وشاد باشی وخوشبخت 🌹

منم دوست پسرم میگفت افسردم خوابیدم بعدم کاشف به عمل امد که بله با کس دیگه ای در راتباطه.بنظرم هیج ام ...

اره شاید فهمیده دوسش دارم اینطوری کرد اشکال نداره مهم نیس برام بره با هرکی دوست داره... 

کلا نمیدونم چرا پسرا اینطوری شدن انگار واقعااا کمبود دارن و عقده ای شدن همشون... 

ببین دلت چی میگه عزیزم ولی خودتو بگیر یجورایی به قول خودت باهاش سرد باش برا مردا هر چی عزت نفس داشته ...

قربونت مهربون انشالله خودت هم خوشبخت بشی گلم پس ینی اومد سمتم باهاش سرد رفتار کنم تا چه حد سرد مثلا انگار یه مرد غریبست؟؟؟ 

از بس بابتم خیالش راحت بود اینطوری شده .... 

2738
قربونت مهربون انشالله خودت هم خوشبخت بشی گلم پس ینی اومد سمتم باهاش سرد رفتار کنم تا چه حد سرد مثلا ...

ممنون عزیزم مثلا جوری برخورد کن که وابسته اون نیستی بدون اونم میتونی زیاد تحویلش نگیر ی مثلی هست میگه با دست پس میزنه با پا پیش میکشه اگه واقعا دوسش داری وکامل شناختیش ومطمئن شدی بهت خیانت نمیکنه وفاداده بهت براش دلبری کن ولی خودتو دراختیارش نزار بزار بدونه به راحتی دست یافتنی نیستی وارزشت خیلی بالاست 

ممنون عزیزم مثلا جوری برخورد کن که وابسته اون نیستی بدون اونم میتونی زیاد تحویلش نگیر ی مثلی هست میگ ...

چشم فقط چطوری محلش ندم ینی سرد باشم؟یا اومد طرفم جواب ندم؟؟؟ چی کار کنم مثلا؟ 

اره نباید نشون بدیم وابسته ایم فقط نمیدونم چطور 

چشم فقط چطوری محلش ندم ینی سرد باشم؟یا اومد طرفم جواب ندم؟؟؟ چی کار کنم مثلا؟  اره نباید نشون ...

مثلا من اگه جای تو بودم جوابشو نمیدادم میگفتم تو که افسرده ای نصف شب چرا انلاینی ازش بخواه عشقشو ثابت کنه بهت ببشتر درموردخودش توضیح بده بهش بگو چرا افسرده ای علتش چیه 

مثلا من اگه جای تو بودم جوابشو نمیدادم میگفتم تو که افسرده ای نصف شب چرا انلاینی ازش بخواه عشقشو ثاب ...

اخه گفتم چرا گفت حضوری بهت بگم منم گفتم فعلا نمیتونم بیام بیرون... اگه باز با دروغ قانعم کرد؟ 

اومد سمتم سرد حرف بزنم یا عادی که ببینه برام مهم نیس؟ 

من دوسش دارم ولی خوب با این کاراش دارم بهش شک میکنم کم کم... 

خب پس ازش توصیح بخواه بگو عشقشو بهت ثابت کنه اگه اینکارو نکرد باهاش حرف نزن اگه واقعا دوستت داشته باشه دلتو بدست میاره امیدوارم تصمیم درستو بگیری عزیزم

2706