2752
2734
عنوان

به نظرتون این مرد داره خیانت میکنه؟😏

| مشاهده متن کامل بحث + 1789 بازدید | 187 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

رفیقت به قصد امتحان باهاش چت میکرد؟یا کلا رفته بود باهاش؟بعدش چی کرد پسره وقتی گفتیش؟

کلاس خصوصی برداشتخ بود باهاش... به همین دلیل شماره شو داشت... دوست صمیمی م بود... خیلی صمیمی... بهش گفته بود بمن نگه ک بهم پیام میدن.. چون من خیلی حساسم...

ک اون طاقت نیاورد و گفت و اسکرین هاشو فرستاد... کلا دوستم جدی نمیگرفت اونو چون با یکی دیگ بود... ولی خب من داغون شدم این وسط

یادمه دیلیت اکانت کردم... یادم نیست بعدش چی شد... یه مدت طولانی بیخبر بودیم از هم... 

🖤💚🇮🇷الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ ما را برای گریه سر آستین بس است...🍂 هی خوابیدم و بلند شدم، هر بار گفتم‌‌کاش خواب بوده باشه، اما واقعی بود...💔هنوزم صبح که بلند میشم، همه چی تو ذهنم میچرخه، و یادم میاد که  نیستین... تا کی قراره این ماجرا تکرار شه؟؟؟🥀 
2731
اگه گرفت چی؟ جواب بدم؟ 

جواب بده

ی ماجرایی داشتم خودم ک دوسندارم تعریفش کنم اما منم تجربشو داشتم سراغ نگرفتم سراغ نگرفت تهش بلاک شد کمتر از ۴ماه خبر اومد ازدواج کرده منم ازدواج کردم 

چشم بد دور که هم جانی و هم جانانی🧿💕
دوس پسر چی ؟؟ من هر وقت پیام میدادم در جا سین میکرد  ولی دیگه کات کردیم راحت گذاشت رف😐

خو موقعی ک داشت میرفت دیر سین میکرد؟

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
پس با کسی دیگست... 

اگه باتو نیست این وقت شب دوتا پسر که باهم چت نمی کنن که ان لاینه یا سرش تو اینستا یا با یکی دیگست 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
اوایل عاشق بود پس 

اینو تجربه ثابت کرده هااا...ک اولویته هرکی باشی خو قطعا سریع پیامتو جواب میده

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
کلاس خصوصی برداشتخ بود باهاش... به همین دلیل شماره شو داشت... دوست صمیمی م بود... خیلی صمیمی... بهش ...

اشکال نداره بهتر ک چهره واقعیشو دیدی انشالله که وفادار مهربونو خوشتیپ قسمتت شه ولی با این تفاوت که رسما مال هم باشین❤

دِله من با دِله تو خوشه اوووو  اِاِاِاِاِاِ  اوووو  اِاِاِاِاِاِ    الناز هسدم👩