2733
2734
عنوان

چطور خودتون و آروم ميكنيد؟

127 بازدید | 19 پست

من كلى حرف تو دلمِ كه نميتونم به كسى بزنم.كسى و ندارم براش دردل كنم.اينجا تاپيك ميزنم ولى باز سبك نميشه دلم.دارم عقده اى ميشم.دلم ميخواد حرفام و با بغض و گريه بكوبم تو صورت شوهرم و خانوادش تا روشون كم شه.ولى نميتونم.اگه حرفى بزنم زندگيم بهم ميخوره

چيكار كنم آروم بشم.هر لحظه اون موضوعات يادم مياد و برام كينه و عقده درست كرده.چيكار كنم فراموش كنم و از شاديهام لذت ببرم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم اولا سعی کن به گذشته ها فک نکنی گذشته در گذشته،،سعی کن ببخشیشون که خودت آروم شی همیشه مثل یه آبکش باش هر حرفی رو بهت زدن از آبکش ردش کن و بهش فک نکن اینجوری خودت آرامش داری در ضمن اصلا خودت به خاطر حرف کسانی که بی ارزشن ناراحت نکن اونا هدفشون ناراحت کردنته نزار به هدفشون برسن

2738

فکرتو جای دیگه متمرکز کن کارمفیدی که خودت دوست داری انجام بده کلاتنها نمون وکلا ادما وزندگیو جدی نگیر تنها کسی که اسیب میبینه خودتویی

یه توپ دالم قلقلیه ابیو نالنجیه بیست ونه...😀😀😀تعجب کردی؟!منم کردم شعریه که برادرزاده گوگولیم میخونه...خواهشن بیسته نهش توک زبونی تلفظ بشه 💋💋❤❤
عزیزم اولا سعی کن به گذشته ها فک نکنی گذشته در گذشته،،سعی کن ببخشیشون که خودت آروم شی همیشه مثل یه آ ...

بخدا پيامتون و خوندم اشك از چشمم سرازير شد.از شوهرم زخم خوردم اينو چطور فراموش كنم كه ادعا هم داره

با دوستم و مامانم حرف میزنم.گریه میکنم.بعضی چیزا رو نمیشه به کسی گفت منم شوهرم و خانواده ش خیلی بهم ...

من صميمى ترين دوستم تركم كرد.مامانم هم كه نميتونم بگم غصه ميخوره 

ببین عزیزم مشاوره برو همه حرفاتوبگو سبک شی.اگه هم نمیتونی بری خودتو سرگرم کاری کلاسی چیزی کن حالتو میفهمم خونواده شوهر جماعت نمیدونم چرااینجورن دست ازحرف وحدیث برنمیدارن 

منم خیلی خسته م ازنظرروحی

ذکر میگم

کتاب میخونم

قدرت از راندابرن رو حتمابخون

دوش اب گرم

ماسک گذاشتن

اهنگ شاد گوش دادن

عود با رایحه های مختلف گرفتم و هرروز روشن میکنم.مخصوصا اسطخودوس و نارگیلش خیلی برام ارامبخشه

روغن پرتقال طبیعی رو تو فضای خونه اسپری کن

یه تیکه سنگ نمک بخر جلوی در ورودیت بذار

غذاهای جدید درست کن

عبارات تاکیدی مثبت رو از نت پیدا کن وبنویس بزن رو دریخچال

شکر گزاری روزانه

گل بخر

خوردن شربت به لیمو ،گل سرخ،بیدمشک

باید هرکاری بکنیم تا حالمون خوب شه

تلاش کن

رهاکن ناخواسته هاتو

کینه هارو

رها کن وازخدابخواه تا بغلت کنه

هروقت دلم میگیره میگم خدایا بغلم کن

شاید بخندی اما اون لحظه یه گرمی تو وجودم تزریق میشه انگار جدی جدی تو آغوش کسیم

ببین عزیزم مشاوره برو همه حرفاتوبگو سبک شی.اگه هم نمیتونی بری خودتو سرگرم کاری کلاسی چیزی کن حالتو م ...

مشاوره كه لامصب خيلى گرونه.كلى سرگرمى دارم ولى امان از آخر شب و بيخوابى كه هزار جور فكر مياره تو سر آدم

2706