2737
2739

يه جورايي ميترسم

خودمم نميدونم چرا

كسي رو ندارم😔😔 احساس ميكنم خدا هم دوستم نداره

خيلي غصه دارم ب كمكش احتياج دارم دلم آغوش آسمونيشو ميخواد دلم ميخواد بفهمم هواموداره و حواسش بهم هست

خيلي خيلي حال دلم بده خدااا

از اين سختي و رنجِ ٣ساله كي خلاص ميشم😔😔😔😔 مگه نگفته ان مع العسر يسرا

عاخه ٣ سال شد و آسوني نيومد

ديگه باور كردم واسه غصه خوردن افريده شدم

ميشه واسه خواسته دلم يه صلوات بفرستين دريغ نكنيناااا😔😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم این مطلبو الان برای تاپیک دیگه گذاشتم به درد اینجاهم میخوره:این دنیا همینه که سخت باشه...نهایت 60 70سال بیشتر زندگی نمی کنیم و میزان اخلاق وصبر و...ما سنجیده میشه وبعد مشخص میشه زندگی جاودانمون چه طور ادامه پیدا کنه...پس نگو خدا منو دوست نداره حتی ثروتمند ترین آدم ها هم یه موضوعی هست که درگیرشون کنه هیچ کس اینجا نمیتونه قسم بخوره بگه من هیچ مشکلی ندارم وخوشبخت مطلقم

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/
2738
انشاا... روزای خوش در راهه براتون💙

واي خداكنه😔😔٣ساله جز غصه خوردن كاري نكردم خيلي هم دعاءميكنم از اين وضع رد شم 

واي خداكنه😔😔٣ساله جز غصه خوردن كاري نكردم خيلي هم دعاءميكنم از اين وضع رد شم 

17ساله تو یه سختیم امانا امیدنیستمو میدونم خدا دوستم داره ی خیری توش هست  وشاید یجادیگه جبران میکنه برام

17ساله تو یه سختیم امانا امیدنیستمو میدونم خدا دوستم داره ی خیری توش هست  وشاید یجادیگه جبران م ...

كاش منم روحيه شمارو داشتم

من ك ديگه زورم نميرسه....

كاش منم روحيه شمارو داشتم من ك ديگه زورم نميرسه....

خدابررگتر از مشکل منه پس حل میشه وخدا اینهمه گفته من مهربونم بابا بیاید سمتم دعاکنید ناامید نباشید پس واقعا عاشق این خدانباشم؟امید بهش نداشته باشم؟

2706