2737
2734

بزرگترین مشکلم در حال حاضر اینه که کسی که چندماهه همه زندگیم شده باهام سرد شده و میگه دور باشیم و منم میدونم که حق داره و اشتباه من و خودش کجاس

به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم. همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو! هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ، جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش. از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه. کار اشتباه اشتباهه   حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب همه ی راه ها رو امتحان کن،این حق همسرته که بدونه عزیزم مطمئنم اونم پشتته و کمک میکنه

فقط محض درد دل گفتم.وگرنه ب این سادگیا ک میگی نیست.من کلی مشکل پشت سرم گذاشتم نمیخام زندگی نوپام خراب بشه.بازم ممنون بابت تاپیکت

2728
کد پستی یکی دیگه از نزدیکاتونو بفرس😕

نمی شه کدپستی این خونه رو لازم دارم.

یه دختر پر انرژی مغرور فروردینی🤪🤪روانشناس هستم👸👸یه پاترهد و استاروارزفن .عاشق فیلم و کتابم. Albus:Lily, after all this time? severus: Always 
2740
بیکاری شوهرم  کاش خودم میتونستم کارکنم

سعی کنین براش کار جور کنین 

اگه شما کار کنین اقا تنبل میشن و دیگه دنبال کار نمیگردن حتی شما کارم بکنین نباید تو خونه خرج کنین