2733
2739
قوی تر در برابر مشکلا ولی ضعیف تر شدن احساساتم  منی ک

باید اتفاقات رو پذیرفت 

خیلی این اتفاق تو جامعه میفته ولی تا الان توی احساسات شما تاثیر نداشت الانم نذار ملکه ذهنت بشه چون دیدت و کلا خراب میکنه به همه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید اتفاقات رو پذیرفت  خیلی این اتفاق تو جامعه میفته ولی تا الان توی احساسات شما تاثیر نداشت ...

از کجا میدونی تاثیر نداشته شاید ب روم نیارم همیشه بخنذم ولی از درون استرس دارم سریع اشکم در میاد زود ناراحت میشم 

باعث شد تا ی حدی شکاک بشم 

ولی دیدم ب همه بد نشد هیچوقت 

سپردم دست خدا ایشالا ک کمکمون میکن

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
عزیزم توی این سن هم شما دیگه خیلی سخت پسندی و هر کسی به دلت نمیشینه هم اینکه مورد خوب خیلی کم پیش می ...

پسر مجرد که سنش به من بخوره هست ولی ده، پونزده الی بیست سال کوچیکتر خودشون میخوان.

چه میشه کرد...

خدایا شکرت عاقبتمون رو به خیر کن فقط

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ
2731
قسمت مال ادماییه که موفق نمیشن اعتقاد به این چیزا نداشته باش شاید بهتره یا مدت سرگرم باشی و به این م ...

من ی کاری دارم ولی هر چی ک ازش در میارم خرج زندگی رو میدم با توجه ب شرایط خانواده م ولی کارم هم آینده دار نیست. تلاشی هم برای ازدواج نمیتونم کنم دیگه. باید بمونم منتظر قسمت دیگه چیکار میتونم کنم؟ 

2740
سردی شوهرم و گرمی من

.

شما به یک سکستراپیست مراجعه کن.

مشاوره قبل ازدواج و تستاش رو انجام میدادی کاش.

دکتر طب سنتی هم میتونه مزاج شمارو نزدیک بهم کنه.

اما درست میشه کارایی ک میگمو بکن

از خدا دورشدم دلم براش تنگه😢😢😢

خدا از رگ‌گردنت بهت نزدیک تره و منتظرته چادرت رو سر کن نماز بخون و راز و نیاز کن اون مهربونه الرحم الراحمینه منتظرش نذار دلش برات تنک شده که تو هم دلت براش تنگ شده

بزرگترین مشکل من نابودی ذره ذره ایرانه .حال بد اطرافیانم . مشکل اقتصادی اطرافیان . مشکل من بی انگیزگ ...

عزیزم من خودم یه جوونم واقعا شرایط زندگی سخت شده ولی ما همگی داریم این شرایطو تحمل میکنیم

پسر مجرد که سنش به من بخوره هست ولی ده، پونزده الی بیست سال کوچیکتر خودشون میخوان. چه میشه کرد... ...

عزیزم هرگز با کسی که اینقد ازت کوچیک تر ازدواج نکن پشیمون میشه و تو هم سرخورده خوشبخت بشی