2737
2739
بیکاری برادرام ازدواج نکردن خواهرم خونه نداشتن شوهرم میلیاردر بودن شوهر خواهرشوهرم....

اگه یه سرمایه ی اولیه دارن برادراتون میتونن برن تو کار نت ورک بهتر از بیکاریه

خونه خریدن خیلی سخت شده ولی خب با گذر زمان و مس انداز و وام مسکن شاید بشه یه کارایی کرد

میلیارد بودن شوهر خواهر شوهرتون چرا مشکل شماس؟

این فاکتورا وقتی نمود پیدا میکنه که خودت قبول داشته باشی خوشگلی  نه اینکه همه هی بهت بگن وای ت ...

دقیقا اعتماد بنفس من به تایید دیگران بستگی داره چون خود باوری ندارم همیشه وقتی یه ادمی میبینم اسید پاشی هست یا خیلی صورتش وحشتناکه یا نقص عضو داره یکم بخودم میام بازم‌دوباره میشم عین قبل

لطفا افراد بی ادب و عقده ای و خشکِ مذهب ریپلی نکنن ! باتشکر کاربر تعلیق شده😒👍🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین من از نظر یه عده خوشکلم ازنظر یه عده معمولی ببین من چشام رنگیه لبامم فرمش خوبه پوستم سفید موها ...

تو اول باید خودت خودتو دوست داشته باشی. سعی کن تو چیزای مهم تری پرفکت باشی. من یه برادر دارم که میگه عاشق دختراییم که خودشونو همونجوری که هستن دوست دارن. حتی با بینی بزرگ بدن ترک دار قد کوتاه. با اینکه تعریف نباشه خودش شبیه مدلاس 😁

نذار آدمای کوته فکر اعتماد به نفستو پایین بیارن

به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم. همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو! هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ، جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش. از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه. کار اشتباه اشتباهه   حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه.   
اون مشکلات اقتصادیش زیاده. خرج خانواده میده کلی قسط و قرض داره ولی با این حال هیچ‌وقت کمبود چیزی رو ...

عزیزم رسما دارم بهت میگم اون اقا خانوادشو بهت ترجیح میده و این خودش دو صباح دیگه میشه معضل جدیدتون وگرنه اگر واقعا شما رو میخواست به فکر خودش و شما میبود نه خانوادش به هر حال تو اینجا برای اونا هر کاری کرده الان باید به فکر خودش باشه اخرش که چی تا ابد میخواد ادامه بده؟اینا بهانست گرچند قبول دارم که خیلی شرایط زندگی سخت شده 

2728
عزیزم رسما دارم بهت میگم اون اقا خانوادشو بهت ترجیح میده و این خودش دو صباح دیگه میشه معضل جدیدتون و ...

خانواده باید درجه اول باشه ما که نامزد یا زن و شوهر نیستیم. اگه اون خانوادشو دوست نداشته باشه دو روز دیگه منم دوست نخواهد داشت.  من بهش حق میدم... ولی خب خودمم ناآرومم دیگه...

چون اختلاف طبقاتی هم داریم اون اذیت میشه. خودشو کم میبینه

به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم. همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو! هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ، جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش. از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه. کار اشتباه اشتباهه   حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه.   

خانما خودتونو دوست داشته باشین و مشاور برین اگه میبینین حالتون خوب نیست من الان نزدیک یک ساله دارم میرم. 

2738
خانواده باید درجه اول باشه ما که نامزد یا زن و شوهر نیستیم. اگه اون خانوادشو دوست نداشته باشه دو روز ...

اشتباه نشه هر کسی باید در جایگاه خودش عزیز باشه اونا جای خودشون شما جای خودت یا حالا هر کس دیگه ای که با ایشون ازدواج کرد 

شما از اولم میدونستین اختلاف طبقاتی دارین ولی شروع کردین رابطتونو الان دقیقا بهانست

امیدوارم حل بشه❤

فکرکردن به کارای مادرشوهر حرص خوردن ازاین اخلاقم متنفرم،نمی تونم بیخیال بشم ،میخوام بهشون فک نکنم&nb ...

وای خیلی خوبه که ندید بگیری مثلا هی یه حرفی میزنه تو مخته خودتو بزن به نفهمیدن بگو مادر نفهمیدم شما چیزی گفتی یا کسی چیزی گفت خیلی تاثیر گذاره دیگه کم میکنه حرفای الکی زدنو و شما هم حرص نمیخوری

تو اول باید خودت خودتو دوست داشته باشی. سعی کن تو چیزای مهم تری پرفکت باشی. من یه برادر دارم که میگه ...

فکر کنم خیلی زمان ببره خیلی سعی میکنم خودمو دوس داشته باشم اعتماد بنفس داشته باشم اما نمیشه همیشه دوس دارم‌باارایش باشم زیاد اهل ارایش نیستم ولی وقتی واس جشنا میرم ارایشگاه ارزومیکنم کاش این ارایشه دائمی میشد

لطفا افراد بی ادب و عقده ای و خشکِ مذهب ریپلی نکنن ! باتشکر کاربر تعلیق شده😒👍🏻
فکر کنم خیلی زمان ببره خیلی سعی میکنم خودمو دوس داشته باشم اعتماد بنفس داشته باشم اما نمیشه همیشه دو ...

اشکال نداره مشکلت حاد نیست که حل نشه.

اشتباه نشه هر کسی باید در جایگاه خودش عزیز باشه اونا جای خودشون شما جای خودت یا حالا هر کس دیگه ای ک ...

اصول درددل کردن رو به جا نمیاری عزیزم 😁 ممنونم به هر حال 

ایشالا مشکل همه حل شه ❤🤗