2737
2739
عنوان

ایا مرد ها هم بعد از جدایی ناراحت میشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7823 بازدید | 103 پست
الان در حال خیانته اما یهو دورش خالی میشه و میفهمه چه غلطی کرده وقتی میفهمه که دیگه دیره اما الانم ...

خودش پیام داد بهم گفت هرجا میرم یادت میفتم هر کی هرجی میگه یاد تو میفتم اشک تو چشمام حمع میشه اما اینقدر همیشه با دروغاش منو گول زده که واقعا فکر‌میکنم هرچی میگه دروغه

میشه واسم یه صلوات بفرستی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=145287314]بهش  فک نکن دیگه سر تو با چیزای دیگه گرم کن انشاالله یه آدم خوب سر راهت قرار میگیره و همه غم ها ...[/QUOTEی😘😘

خدا رو شکر عزیزم الهی همیشه خوشبخت باشی

یه سوال دیگه.. وقتی یک‌مرد خیانت میکنه یعنی زنشو دوست نداره؟یا اینکه دوسش داره ولی یه جوری مریضی هم ...

ببین   وقتی دلش واقعا پیش شما باشه دیگه هیچ رغبت میلی جای دیگه نداره اما میگی همش در حال خیانته یعنی دلش پیش شما نیست 

2728
خودش پیام داد بهم گفت هرجا میرم یادت میفتم هر کی هرجی میگه یاد تو میفتم اشک تو چشمام حمع میشه اما ای ...

چقدر مهرت بهت رسید؟

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب
آبجی  من اشتباهی مرتکب شدم که عشقم وقتی ترکم کرد یهو توبه کردم  پشیمون شدم و به هیچ وجه را ...

اون که همیشه ابراز پیشمونی میکنه ولی تا من برمیگشتم ۱هفته بعد باز کاراش رو شروع میکرد همش فکر‌میکنم‌من ی بازیچه بودم تو زندگیش که فقط واسه پاک کردن کثافتکاریاش منو میخواست... 

2738
اینجور که فهمیدم شوهر سابق تو مثل واسه من دروغگو زبون بازه دوری کن ازش موبایلشو چک نکن حرف نزن که هم ...

دقیقا همینجوره.. تازه قرص روان گردان هم مصرف میکرد حالشم دست خودش نبود تمام جهاز منو زده تیکه تیکه کرده تو دعوا ها .. نه دیگه اصلا حاضر نیستم برگردم پیشش

اون که همیشه ابراز پیشمونی میکنه ولی تا من برمیگشتم ۱هفته بعد باز کاراش رو شروع میکرد همش فکر‌میکنم‌ ...

به حرف که قبول نیست من پشیمون شدم فقط یکبار خطا کردم اونم خطایی که طرفم هم مقصر بود باور کن دو ماه خواب خوراک نداشتم بعد چندماه وقتی فکر میکنم چه خطایی کردم از خودم بدم میاد چون عاشق طرفم بودم با خطام طرفم فکر کرد علاقه ندارم بهش در صورتی دنیای من بود... طرفت به شما علاقه نداره 

به حرف که قبول نیست من پشیمون شدم فقط یکبار خطا کردم اونم خطایی که طرفم هم مقصر بود باور کن دو ماه خ ...

بله درسته اگه‌منو میخواست اینقدر راحت خیانت نمیکرد...

2706