2733
2739

و قرار ازدواج هم بزاره و بعدن ول کنه بره با کسی دیگه ..میدونم سخت بهتون گذشته ولی پسره تاوان داد یا نداد؟؟؟

برگشت ؟

خدایا دلم خیلی ازت گرفته

نمیدونم کلا بوسیدم گذاشتمش کنار و دیگه بهش فکر نکردم و ندیدمش.....با خودم گفتم خدایا من تاوان دادنش و نمیخوام ب جاش بقدری خوشبختم کن ک دیگه یادش نیفتم

با کمک تاپیک لاغری هدفمند باربی میشممم💪وزن اولیه ۷۸ وزن فعلی۶۷/۵😍😍😍

اره قرار ازدواج داشتیم

سنی بود و من شیعه ولی بزرگم کرد واقعاااا خیلی بچه بودم خیلی چیزای زشت و خوب رو یادم داد خیلی کمکم کرد ولی بدجوری هم بهم ضربه زد چون وابستش بودم  دوستش داشتم 

ولی بعد یه سال فهمیدم ۳ماهه ک نامزد کرده و بهم زدم باهاش🙂و یه ضربه دیگه هم زد ک نمیشه گفت 

اعتماد کردن خیلی سخته خانومایی ک دختر دارین خیلی مزاقب دختراتون باشین خواهشا نزارین کمبود محبت پیدا کنن❤

و تاوانشم دیدم اینکه نتونست ازدواج کنه و با اون دختره هم بهم زدن

🦋🩷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😂یکی توزندگیم بود احمق بود فکرکنم میگفت توعشقمی اما مثل خواهرم من عشق دارم بدون اون نمیتونم البته دختر باصمیمی ترین دوستش ازدواج کرده الان تاوانم پس بده فدای سرم 

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
😂یکی توزندگیم بود احمق بود فکرکنم میگفت توعشقمی اما مثل خواهرم من عشق دارم بدون اون نمیتونم البته د ...

انصافا خودت فهمیدی چی گفتی؟؟ 😕

در تاریخ 9/9/99بزرگترین آرزوی زندگیم اتفاق افتاد💞💌🤲
2738
😕خودت ی بار بخون 

ای بابامیگم یه پسره کلی ادعا داشت کع مثلادوست دارم وفلان بعدش اومدگفت که من مثل خواهرشم ودوست دخترش بارفیقش ازدواج کرده وفلان واون تنها عشقشه😐😑تاوانم نمیدونم داده یانه اما خداکنه بده😂

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘