2733
2739
عنوان

بارداری بدون دخول!

12952 بازدید | 78 پست

اه لعنت به دوران عقدو استرسش😢

خانوما ما دخول نداشتیم احتمال میدم منی به واژنم برخورد کرده و اخرای پریود شدنم بود و شبش دوبار خون ازم اومد بخاطر همون پریودی بعد اون پاک شدم یعنی چقد احتمالش هست اخه یا توهم زدم😣

علایمم بگم بگید چقد احتمالش هست فردا میخوام بیبی بزنم.

ترشح هفته اول بعد رابطه داشتم ولی دیگ ندارم اصلا حتی از حد معمول ماهای دیگم ندارم خیلی خیلی کم ترشحم.

درد سینه و سوزش نوک سینه دارم.

خستگی و بیحالی و ضعف ندارم .

سردرد ندارم.

سوزش تخمدان دارم و سوزش واژن مخصوصا استخون های واژن .

کمر درد دارم یکم همش حس میکنم الان پریود میشم ولی نمیشم .

چقد احتمال بارداری هست یا توهم زدم😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

علایمت چون زیاد اوج گرفتی اینجور شدی

باردار نیستی منم زیاد توهم زدم سه تا بی بی چکم حروم کردم 

✔❣به صلواتت برای حل مشکلمون خیلی نیاز دارم🌺۹/۹/۹۹ان شاءالله حاجت رواشدم وکارمون درست میشه برمیگردیم🤗امام رضا امام غریب الغربا تو رو به خواهرت حضرت معصومه واسطه من روسیاه شو😢دلم پرمیکشه برای حرمت برای پنجره فولادت 😭خدایا به معجزه ات نیاز دارم خدایا درهای رحمتت رو باز کن بروم خدایا تو روبه جدم قسم یه نگاهی کن😞😢...

هر زمانی که نخوای باردار بشی احتمالش زیاده. حتی  ب روش گرده افشانی

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

چهارساله داریم یه سره.... ولی نمیشه 

یکی بیاد بگه بدون خول بچه دار شده اسید روش میپاشم

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2738

چرا من عقد بودم یکی توسایت نوشته بود ریخته رو شلوارم حامله شدم؟؟؟😑😐ازش،نمیگذرمم😂

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  
2706