2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه تکرر نگرفتم اوایل خوب میشدم بعد سه بار استفاده دیگه بهم جواب نداد

من استفاده کردم الا دوشبه .هم تند تند میرم دسشویی هم ادارم ریاد شده .چیار کنم ینی دارم خوب میشم یا بدتر؟؟؟بعد از زدن پمادشما اون ناحیتون درد هم میکرد؟؟؟

اره چندین بار استفاده کردم و کاملا خوب شدم.تکرر ادرار به خاطر عفونت هست نه استفاده از پماد.

چون پماد داخل مجرای رحم میره ربطی به مجرای ادرار نداره که.میتونین از قرص فنازومکس استفاده کنید برای رفع عفونت اداری عالیه .

من استفاده کردم الا دوشبه .هم تند تند میرم دسشویی هم ادارم ریاد شده .چیار کنم ینی دارم خوب میشم یا ب ...

ولی فک نکنم به تکرر ربط داشته باشه نه دردی نداشت فقط نمیدونم چرا هر وقت می زدم ترشحات صورتی باهاش میومد احتمالا بهت جواب بده

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
2738
نه تکرر نگرفتم اوایل خوب میشدم بعد سه بار استفاده دیگه بهم جواب نداد

شماها چقه مقدار استفاده میکردین؟؟اپلیکاتور رو کامل پر میکردین؟؟؟

من استفاده کردم الا دوشبه .هم تند تند میرم دسشویی هم ادارم ریاد شده .چیار کنم ینی دارم خوب میشم یا بدتر؟؟؟بعد از زدن پمادشما اون ناحیتون درد هم میکرد؟؟؟

من استفاده کردم الا دوشبه .هم تند تند میرم دسشویی هم ادارم ریاد شده .چیار کنم ینی دارم خوب میشم یا ب ...

به خاطر اپیلاکتورشاید یه ذره دردداشته باشی اما این داروعوارض خاصی نداره ازاین به بعدسعی کن شورت نخی بپوشی یااصلانپوشی وفقط دامن تنت باشه بعدازشستن خودتم خشک کنی من ازوقتی این کارومیکنم ۶سالی میشه که عفونت نگرفتم

اره چندین بار استفاده کردم و کاملا خوب شدم.تکرر ادرار به خاطر عفونت هست نه استفاده از پماد. چون پما ...

امکان داره من اشتباه اون جای دیگه زده باشم😐😐؟؟؟اولین بارمه 😂😂بلد نیسم.جای دیگه هم امکان داره بره جز رحم؟

به خاطر اپیلاکتورشاید یه ذره دردداشته باشی اما این داروعوارض خاصی نداره ازاین به بعدسعی کن شورت نخی ...

دامن میپوشم زیر پوشم نمیپوشم الان یه هفتس.ارع درد داره.خوش به حالتون کاش منم خوب شم😔

من معدم ب قرص حساسیت داره نمیتونم قرص استفاده کنم

امپول بزنین.جنتمایسین .هم می زدم من.

سفالکسین سفتریاکسین پنی سیلین.مترونیدازول

کلی دارو هست واسه عفونت ادراری و تکرر ادرار.

گیاه درمانی هم می تونین بکنین.چای گیاهی بخورین .دلستر و مایعات فراوان بخورین.هندوانه هم خیلی خوبه.

2706