2737
2739
عنوان

نــــــــاامــــیدم😪

186 بازدید | 18 پست

بچه ها من میخام کاری رو شروع کن کسب و کاری رو راه بیندازم اما میترسم😑حس میکنم وضعم خرابتر میشه و نمیتونم چون ی عالمه دست زیاده و مردم قدرت خرید ندارن😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هنر من در ارتباط باخوراکیه خیلی ریسکیه😫

مثلا ترشی و این ها این هاک خیلی خوبه فروش هم داره سبزی پاک کردنی سوسیس خانگی اگ کارت تمیز و خوب باشه به همین فک و فامیلم میتونی بدی

این کاربری مربوط به چند تا دوست هست ...
2738
کافه خیلی خوبه که حسابی طرفدار داره فقط دکور خاص میخواد و تبلیغ 

من الان بودجه و تجربه کاری برای یه جای هایکلاس رو ندارم میخام سفارش تو خونه قبول کنم اما  بلد نیستم چطوری حتی حاضرم مجانی برم کار کنم تو کافه و قنادی😕

مثلا ترشی و این ها این هاک خیلی خوبه فروش هم داره سبزی پاک کردنی سوسیس خانگی اگ کارت تمیز و خوب باشه ...

کار من دسرای خاصه که فقط تو فروشگاه های بزرگ مث پالادیوم و قنادیها و کافه های شمال تهران  پیدا میشه و جایی به اون صورت نداره متریال و مواد اولیش گرونه برای همین نمیتونم ریسک کنم😕و بسیار سلیقه ایه ممکنه یک نفر از مزش خوشش نیاد 

کار من دسرای خاصه که فقط تو فروشگاه های بزرگ مث پالادیوم و قنادیها و کافه های شمال تهران  پیدا ...

ببین ی پیج اینستاگرام بزن با یه گوشی خوب یا ی دوربین خوب بخر عکس های قشنگ بنداز مردم فقط ب ظاهرش نگا میکنن  این قد هم نا امید نباش 

این کاربری مربوط به چند تا دوست هست ...
ببین ی پیج اینستاگرام بزن با یه گوشی خوب یا ی دوربین خوب بخر عکس های قشنگ بنداز مردم فقط ب ظاهرش نگا ...

نمیدونم توکل بر خدا بعضی موقع ها میگم بابا طرف پول نداره بره دوتا میوه یا روغن و برنج بخره اون موقع توقع داری ۲۰۰ تومن پول دسر بده😑

2706