2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با اجازه تون پاچه گذاشتم الان روی گازه...تا صبح آروم آروم بپزه...صبح باید زود بیدار شم که با همسری بخوریمش...بقیه اش رو هم نگه دارم بچه ها بیدار شدن گرم کنم بهشون بدم...نَگین چرا فردا..‌چون اینجا شنبه ها تعطیله 😁

2731
من نمیدونم چرا حال ندارم کارای خونمو انجام بدم ظرف نمیتونم بشورم کپک میزنه همش لباسا شلخته ریخت و پا ...

من برعکس نمیتونم تمیز نکنم هر وقتم تنبلی کنم یهو بلندمیشم طی یه حرکت سامورایی همه کارارو انجام میدم. بچت گناه داره گناه میکنی غذا بهش نمیدی تو مسعولشی

در تاریخ99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد     
من اسباب کشی دارم دعا کنید یه روز خونه داربشم خسته شدم. انقدر به خونه ها مردم نگاه میکنم به صاحبخونه ...

منم یه روزی مثل شمابودم گلم بزرگترین ارزوی زندگیم داشتن یه خونه چهل متری بود ،حالابماندباچه مکافااااااتی خریدم ولی برام خییلی دست نیافتنی بود،،حالا این خونه ۴۹متری شده برام ایینه دغ،  ازبس جام تنگه و کوچیکه روزی صدبارخدارو شکرمیکنم که مستاجرنیستم ولی بازم تنها مشکلم عوض کردن این خونس ،،خاستم بگم توهم ان شالله خونه میخری شک نکن ،فقط مثل من ۴۰متری نخاه ازخدازیادرشو بخاه خدا دست وبالش بازه گل

الهی چنان کن سرانجام کار ،توخشنود باشی و مارستگار....خدایا خاسته هامو بهم عطاکن تابه داشته های دیگران حسادت نکنم  
2738

7صبح کلاس رانندگی تا ۹ بیام بخابم تا یک بعد ناهار گوشی شام تی وی 

الانم سرم درد میکنه خابم  نمیبره ساعت گوشیمم گزاشتم رو ۶خدایا فردا جطور پاشم

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد

صبحونه ساعت ۷

تلویزیون و شستن ظرف و مرتب کردن خونه

تمرین دف

درست کردن ناهار

تلویزیون و ناهار خوردن

خوندن زبان

ساعت ۷عصر پیاده روی ۴۵دقیقه

بعد تمرین دف

تلویزیون

شام و لالا

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
من کوله بارمو جمع کردم اومم خونه مامانم فردا صفایی به سر وصورتم بدم مومو کوتاه کنم استراحت کنم اماده ...

انشاالله بسلامتی،پیشاپیش مبارکه

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
2706