2733
2734
خواهرشوهرم اینجوربود و سرکار فرستادن تست گرفتن و مثبت بود بنظرم رعایت کنی بهتره و بشوهرت بگو کمکت ک ...

خودم خیلی رعایت میکنم 

شوهرم هی میاد میچسبه بهم حتی باهاش دعوام شد 😖😖

بازم مرسی از توصیه هات 🌺

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگم یعنی نباید از امار فوتی ها ترسید وقتی از افراد خفیف تست نمیگیرن. امار چندین برابرامار عیده ولی ...

چرا افراد خارجی مقیم ایران؟ ینی مثلا افغان ها یا چینی ها یا.....  از ایرانی ها مهمترن!؟

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
2742
وای منم واسه خودم از همین وحشت دارم  الان حال عمومیم خوبه  درد قفسه سینم خیییلی کم شده ا ...

حتما برو دکتر 

چون همون موقع که فکر میگنی کرونا رو شکست دادی ممکنه حالت بدتر بشه 

البته دور از جونت

اره ۵ تا از دوستای من بدون علامت بودن 😁خیلی شیک کرونا گرفتن 

ولی الان تجربه پزشکا خیلی خوب شده واقعا دارو هایی که میدن طرف سه چهار روز علائمو کم میکنه، اما خدا نیاره که مدل سنگینشو بگیری یا یه زمینه بیماری داشته باشی من نامه وزارت بهداشتو دیدم نوشته بود اولین گروا پر خطر فشارخونی ها هستن واسه بابام میترسم فشارخونیه.

راستش خودمم شک دارم میترسم باردار شده باشم، به خدا نمیفهمم خوشحاای داره یا ناراحتی

یه بارداری پوچ و سقط از سرم گذشت؛ و دوباره یه سقط خودبه خودی، دعا کنید منم لایق مادر شدن باشم...
چرا افراد خارجی مقیم ایران؟ ینی مثلا افغان ها یا چینی ها یا.....  از ایرانی ها مهمترن!؟

نه شاید مسافرا منظورشونه بعدشم افغانی که قاچاق میان ایرانم زیاده جمعیت زیاد با هم یکجا زندگی میکنن دلیلشو دقیق نمیدونم 

2738
خودم خیلی رعایت میکنم  شوهرم هی میاد میچسبه بهم حتی باهاش دعوام شد 😖😖 بازم مرسی از توصیه ها ...

منم داشتم شوهرم بفاصله۲روز ازم گرفت😥

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
بله تا سه هفته تا شش ماه ممکنه برگرده.منم نه بوی ادکلن نه سیر نه عرقیجات.حتی ببخشید متوجه پی پی بچم ...

وای منم دوبار غذامو شور کردم 

چشاییمم رفته فعلا 

مرسی از توصیه ها.شات گرفتم منم انجام بدم 

حالا فک کن من ماهی درست کرده بودم روز اول بعد هی به خودم افتخار میکردم چه کدبانویی ام ماهیم اصلا بو نمیده ظرف و ظروف سینک بو نگرفتن چقد محشرم من 😂😂

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
ای جی جی و ای جی ام منفی بود؟

آره فک کنم 

ببین میدونم دو مدل تست خون داد 

یه ته حلق 

یه آنتی بادی 

که همشون منفی 

فقط سیتی عفونت رو نشون داده بود 

آره فک کنم  ببین میدونم دو مدل تست خون داد  یه ته حلق  یه آنتی بادی  که همشو ...

ته حلق برا اینکه صد درصد بگی م منفیه باید دو تا تست به فاصله ۲۴ ساعت گرفته بشه . تست خونم حداقل باید ۱۴ روز از اولین علامت گذشته باشه که اصلا مورد تاییدم نیست چون منفی کاذبش زیاده ‌ .همون تست حلقم بیمار داشتیم بار سوم مثبت شده 

کسی بوده داروی امام کاظم رو استفاده کرده باشه فایده داشته

من ۳ شب استفاده کردم 

درد گلو و قفسه سینم‌ بهتر شد 

دو مرتبه هم جوشونده زنجبیل و سیر تازه که با یه قاشق عسل شیرین کردم خوردم 

میتونم بگم ۸۰ درصد درد گلو و قفسه سینم بهتر شد مجموعا 

سوزشته گلوم که کلا از بین رفت 

آبریزش هم خیلی کم داشتم اونم برطرف شد 

😂😂😂یکی تماس گرفت گفت ۲۴ روزه از کرونام گذشته میتونم رابطه با زنم داشته باشم 

شما شغلتون چیه عزیزم؟

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
2706