2777
2789

هرکدوم از رفتارهای فامیلاتون اذیتتون میکنه رو تعریف کنید

مثلا من دختر .دخترخالم حاملس  بچه اولشه خیلی نازمیکنه شکمشو میزاره بیرون راه میره الان ۳ماه مونده تا زایمانش از الان یجوری راه میره انگار زایمان کرده خیلی خودشو لوس کرده بزرگ و کوچیک و زن و مرد حساب نمیکنه پیشع همه که میرسه میگه وای نمیتونم بشینم زود دراز میکشه خیلی رو مخه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دست تو دماغ کردن بعضیا 

واینکه بعضیا از بیرون میان پاهاشونو نمیشورن 

یا دوش نمیگیرن میان تو جمع بوی عرق میدن

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 

جاریم وقتی ک ازکاراش وخودش تعریف میکنه‌.ایش😒

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

خارشوهرم تازه یه هفتس فهمیده بچه داره کلا جواب تلفنامونم نمیده 

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
ب نظرم اون ارزش خودشو میبره بالا و همه مراعاتشو میکنن

اینجوری نیستا این اداها فقط برای شوهر و مامان و خواهر آدم خریدار داره ولاغیر 

واقعا بعضی اداهای زنای باردار چندش آوره 

خودم دوبار حامله شدم 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 

رفتارهای مسخره ی جاریم که خیلی خودشو بالادست حساب میکنه وقتی بهش میرسم هر بار میلش بکشه جواب سلامم رو میده هربار هم بی حوصله باشه اصلا نگام نمیکنه و خونواده شوهرم هم همشون دوسش دارن چون زن دوم برادر شوهرمه..زن اولش رو طلاق داد

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
خخخ جاری منم همش درمورد رابطه خودش و شوهرش میگه هی میگه بخاطر رابطه هرچی میگم میگه چشم

وای دقیقا..انگارآسمون تپیده ایناافتادن پایین..وقتی ب حرفاش گوش میکنم اعتمادبه نفسم میادپایین😔

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2801