2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظرم نرو چون اخرشبرمیگردی بمون خونه هم روحیه بچه هاتو خراب نکن هم خودتو کوچیک نکن ک آخرش برمیگردی فقط تو خونه باهاش سرسنگین باس البته پیش بچه ها معلوم نکن قهری. بی اهمیتی بدترین مجازاته

بالاخره ی روز  منم میرسه
2738

با دوتا بچه به خاطر همچین قضیه ای عزیزم نمیشه بری خونه پدرت

گذشت کن ولی باهاش سرسنگین باش

اولش اتیشش تند بود گفتم میرم گف برو اما بعدش حقیقتو فهمید من گفتم پول این خونه از طلاهای منه خونه منه برو اونم رف بیرون تو ماشین خابید فقط گف ببخشمش و بخاطر اینک من نرم حاظره تو ماشین بخابه 

سرد باش حتی اگ عذر خاهی کرد تا اطلاع ثانوی خونه مادرشوهرنرو وجواب تلفن و...شون رو نده

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

خونه برای زن دقیقا مثل یه سنگر هست برای دفاع از خودش و زندگیش ، اگر ترک کردن سنگر کار درستیه انجام بدید، چرا باهر اتفاقی اولین چیزی که به ذهن خانم ها میرسه خونه ی پدر باید باشه . باید به این باور برسید ، از خونه پدرتون اومدید بیرون ، خودتون صاحب خونه شدید و دیگه چیزی به اسم خونه پدر وجود نداره ،حتی وقتی از خانواده تون کمک میخواید توی خونه ی خودتون این کمک رو تقاضا کنید. فقط وقتی از خونتون خارج بشید که قصد تموم کردن و جدایی قطعی دارید.هر کاری که قراره انجام بدید توی خونه ی خودتون باشید وانجام بدید . مگر اینکه خطر جدی جانی تهدید کنه ادم رو.

سلام😊 

همیشه وقتی پیریم  نمیدونم شوهرمو چیکار میکنه دیگ منو بچه  ها یادش میره ی سری خونه شون دو روز مریض بودم درحدی ک همش پدرشوهرم میومد رو سرم حالمو میپرسید اما شوهرم تو اون دو روز یبار پیشم نیومد اما خونه خودمون اینجوری نیس 

2706