2737
2734

فامیل خودم اصلا ندیدم بپرسن ولی فامیل شوهرم همشوووون وقتی به من یا همسرن میرسن میگن خب شما پس کی میخواید بچه دار شید !!!!!

چهار سال ازدواج کردم 

ولی اصلا دوست ندارم بچه و شاید هیچ وقت یا خیلی دیر بچه دار بشم ولی اینارو به اونا نمیگم میگم حالا تا ببینیم چی میشه اخه چی بگم بهشون🙁🙁

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میتونی بگی فعلا دوست ندارم

وگرنه همش میگن

من مجردم

ولی دیدم از کسی که قصد بچه دارشدن نداره میپرسن 

اینجوری میگه

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

بعضیا از من راجع به بچه دارشدن خواهرمم میپرسن.طفلک یه ساله هنوز رفته خونه خودش

اینا آدمای الاف و بیکاری هستن که نشستن تو خونه میگن فلانی وقت ازدواجشه،فلانی وقت بچشه،فلانی وقت بچه دومشه😑

الحمدلله رب العالمین❤

مردم کارشون همینه هرجور باشی یه حرفی برای گفتن دارن 

بهتره بیخیال حرفشون باشی 

من ک هرکی ازم میپرسه میگم ما بچه دار نمیشیم وبرامم اصن مهم نیس مهم زندگی خودمه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قشنگم میدونم به زودی میای و بعد ١٢ سال منو بابا رو خوشحال میکنی😍👸👼  اگه امکانش هست برام دعاکنین😘            خدایا خودت هوامو داشته باش ؛من اونقدرام قوی نیستم،همش وانموده ... خدایا شکرت♡باورم نمیشه بعد ١٢ سال امروز ٣١ تیر١۴٠٢ بی بی چکم مثبت شد😍 انشالله که آزمایشمم مثبت شه شکرت خدای مهربونم ١ مرداد١۴٠٢ 😍 ایمان دارم که خودت هوامونوداری💚 بچه ها هرکی امضامو خوند بهم بگه برای خواسته دلش نادعلی بخونم و شماهم برای سلامتی نی نیم دعا کنین😘 بچه ها هرکی ازاستان کرمان یااطراف هست و مشکل ناباروری داره بهم بگه ادرس دکترم بهش بدم دکترطب سنتیه کارش عالیه
2738
فامیل یه چیزی توی همین نینی سایت ببین الان چند نفر ازت میپرسن چرااا😂😂😂😂

آره یکی تو تاپیکش نوشته بود ده ساله ازدواج کردم یه بچه ده ماهه دارم بعد یکی مشکل رو ول کرده بود بهش میگفت چرا اینقدر دیر بچه دار شدی!!!

مرض دارن اخه فضولی نکنن میمیرن تو فامیلای منم هستن اه اه اه حال بهم زنا 

بخدا ادم بعضی وقتا حرصش میگیره میخواد رککک تند جواب بده واقعا گاهی اینجوری مبشم باز به زور جلو خودمو‌ میگیرم 😂

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️

خاهر بهت حسودیم شد، منم مثه احمقا بعد ۴ سال اوردم، البته ۲ سالم قبلش دوست بودیم، خل شدم بچه اوردم، واقعا تا ۱۰ سال نزار گیرت بیاد (پیام بهداشتی بودا 😂😂😂😂)

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
آره یکی تو تاپیکش نوشته بود ده ساله ازدواج کردم یه بچه ده ماهه دارم بعد یکی مشکل رو ول کرده بود بهش ...

یبار درست یادم نیست یکی نمیدونم تاپیکش کلا این موضوع بود یا تو تاپیک یکی دیگه پرسید

میگفت نمیخواین یا نمیشه!!!!!!

Instagram📷me_in_netherlands 
2706