2737
2734
عنوان

عجب آدم بیشعوریه هاااا

944 بازدید | 63 پست

هفته پیش جاریم برا نامزد پسرش نوبرانه برد با کلی تشریفات و مهمون ولی من عذرخواهی کردم و نرفتم (بخاطر شرایط موجود) حالا بماند که کادومونو هم قبود نکرد خانووم🤨حالا عصری تو خونه ی مادرشوهرم منو دیده و کلی حرف و کنایه بهم زد وآخرشم کلی باهام بحث و دعوا کرد بخاطر نرفتنم😡اعصابمو بهم ریخت عجب آدم کم فهمیه ها

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم شما که خیلی از کرونا میتزسی چرا خونه ی مادرشوهرت رفتی اونجا کرونا هست ولی اینجا نیست خب به طرف برمیخوره دیگه 🙄

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2738
مهموني نرفتي خونه مادر شوهر ميري  فرقي نداره جمع جمعه

حا لا بیا ببین برا این نرفتنام چه توضیحاتی باید بدم من بدبخت،یه مدت نرفتم کلی حرف و حدیث داشتم دارم دیونه میشم از دستشون

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
خب وقتی خونه مادرشوهر میرید و دور هم جمع هستین نرفتن اون مهمونی خنده داره😂🙄

😂😂😂مامان من میخواست امروز برای دیدن لباس تازه عروس بره گفتم بیخیال مامان بزار هرچی میگن بگن حالا از بعدازظهری عروس گل پیام که چرانیومدین هرچی مسگم کرونا میگه وا یعنی ما مریضیم😑😑😑

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
حا لا بیا ببین برا این نرفتنام چه توضیحاتی باید بدم من بدبخت،یه مدت نرفتم کلی حرف و حدیث داشتم دارم ...

ميرفتي مهموني جاريتو تموم 

ماسك ميزدي  يه توكه پا ميرفتين 

مقصري عزيزم 

2706