2733
2739
عنوان

کیا کروناگرفتن خوب شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 467 بازدید | 42 پست

خالم  دوماهه درگیره کروناست

پدرمم جدیدا درگیر شده

ویروس که دوباره وارد نمیشه مثل اینه تو دوره سرما خوردگی بگی وای دوباره سرمانخورم ولی ماسک بزن بخاطر اطرافیانت خودتو قرنطینه کن که اونا مبتلا نشن از اتاقت اصلا بیرون نیا دسشویی و حموم هم که رفتی بعدش ضدعفونی کنن بعد بقیه برن

بگو تو ظرف یکبار مصرف بهت غذا بدن و بعد ظروف رو دور بنداز تا 14روز اینجوری باش تا انشالله بهبود پیدا کنی و خوب شی به امیدخدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تست خون دادم وسی تی اسکن ریه که فعلا سالمه   گلودرد کم  تب کم درحد نیم درجه کمی سوزش وسط ...

منم حس بویایی و چشایی از دست دادم گلوم ملتهب شده گاهی سردرد دارم .نمی‌دونم ریه ام درگیر شده یا نه آخه شهر ما اسکن و اینا نمیگیرن

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
2728
عکس ریه چی اونم نیست ?از بچه من عکس ریه گرفتن گفتن اسکن اشعه داره

نه فقط میگن برو خونه قرنطینه شو.

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
یعنی دکترنرفت دیگه؟دارونخورد؟

نه دکتر نرفت میگفت سرما خوردم نمیرم دکتر دیفن هیدرامین خورد و استامینوفن فقط منم الان علایم دارم بدن درد خیلی کم داشتم و سر درد خوب شدم الان بینیم حالت سرما خوردگی شده و گلو درد دارم. همین

2738
ستاره جون علایم شما چی بود

عزیزم اولا چون شوهرم تب ولرز گرفت شک کردم منم داشته باشم ومن کمی تب داشتم و کمی گلودرد سوزش سینه که چون قبلا هم مشکل معده داشتم فکرمیکردم اونه  الان  معدم به هم ریخته انگار باد کرده نمیتونم چیز زیاد بخورم واشتهام کم شده خیلی و بچم هم تب کرد فهمیدم گرفتیم که تست انتی بادی مثبت شد