2737
2734
عنوان

چرا این کرونای لعنتی اینقدر وحشی شده😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1318 بازدید | 83 پست

ببین یه سری شوهرشون سر کار میره بعد فکر میکنن قرنطینه هستن. بله خیلی وضعشون بهتر از کسیه که مهمونی هم میره و خودشو در معرض افراد بیشتر قرار میده، اما درواقع از محل کار هم میشه گرفت، این نیست که چون کار واجبه و تفریح نیست ازش نگیریم

گور باباش ایکبیریییی😭😠😒 جزغله ویروس کل ملتو اسکل خودش کرده😒 اخیش جیگرم حال اومد😂

جزغله نیستا 😐 کل دنیا رو از پا در اورده لعنتی 

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کسی که تو قرنطینس چجوری میگیره؟😑پا نداره که خودش بیاد تو.شما رعایت کن حواست باشه دیگه نگرانی نداره ...

اخه چندتا از مسئولین امریکا رو نشون میداد که تو قرنطینه گرفتن واقعا درک نمی کنم😭

ما خیلی رعایت کردیم قرنطینه بودیم ولی بابام سرکار میرفت بابامم خیلی رعایت میکرد سرکار ماسک میزد دس ...

یا ابوالفضل🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

بازم خداروشکر که الحمدلله وگرنه والا بخدا☺😐
2738
حتی اگه ماسک بزنه همسر؟؟

ماسک زدن خود شخص درصد احتمال رو کم میکنه، اما اگر ناقل ماسک نزنه و فاصله دومتر را رعایت نکنن باز احتمال قابل توجهی هست. حالا اگه نآقل هم بزنه، احتمال میشه یک و نیم درصد، اما بازم صفر نیست. 

بنظرم  همه گرفتیم خفیف و شدیدش فرق میکنه فقط.

بعضیا اصلا علائم ندارن و حالشون خوبه.

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  
یعنی با ماشینم بری دور بزنی وتوماشین باشی ممکنه ادم بگیره؟

اگه واقعا تو هوا باشه امکانش هست ما فقط اخر هفته با شوهرم با ماشین میرفتیم بیرون حالا باید چیکار کنیم بچه من فقط ۲ سالشه نمی دونه قرنطینه یعنی 😭

2706