2733
2739

خب ببینید من میخوام از اول همه چیز رو تعریف کنم.من الان نهم هستم و ریاضیم 13.5 هست و علومم17 .و خیییییلی دوست دارم برم تجربی و درسایی ک داره رو دوست دارم ولی همه میگن افت میکنی اگه بری تجربی ولی من تو کتم نمره چون واقعا این رشته رو دوست دارم از یه طرفم هنرم عالیه و همینطور حفضیاتم .خلاصههه موندنم چیکار کنم یکم راهنماییم کنین بزرگوارا مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من تجربی هستم امسال دهم رو تموم کردم با معدل ۱۹.۶۶

بنظرم زر میزنن حفظیات تو که خوبه حل کردنی می مونه فیزیک و ریاضی که باید علاقه داشته باشی 

شیمی هم شیرینه😁

البته من ۱۸ ساله هستم ترک تحصیل کردم بعد نهم ولی دوباره بعد دو سال برگشتم خیلی سخت بود ولی تونستم☺

خدایا شکرت ❤

عزیزم ببخشید که رک میگم دخترم 

ولی شما ریاضیتون ضعیفه به مشکل برمیخوری گلم

مگه اینکه از الان معلم خصوصی داشته باشین وریاضی رو از ابتدا منظورم هفتم به بعد رو باتون کار کنه انشاالله موفق باشین

2738
هدفت از تجربی رفتن چه رشته هایی هست؟

از بچه به چیزایی مثل جراحی و اینا علاقه داشتم و داردسازی روهم دوست دارم ولی اینجوری نیستم ک بگم دوست دارم و تلاش نکنم اگه بخوام خدایی هم میخونم هم خرجم میکنن

من تجربی هستم امسال دهم رو تموم کردم با معدل ۱۹.۶۶ بنظرم زر میزنن حفظیات تو که خوبه حل کردنی می مون ...

ایولللللل باباااااااااااااااا ببین خدایی راحته؟

از بچه به چیزایی مثل جراحی و اینا علاقه داشتم و داردسازی روهم دوست دارم ولی اینجوری نیستم ک بگم دوست ...

الان یک هفته بشین روزی حداقل ۱۰ ساعت بخون اگه دیدی تونستی یه هفته ۱۰ ساعت بخون برو اگه نه نرو نگو به وقتش میتونم تو موقعیتش قرار بگیرم میتونم باید تجربه کنی ببینی میتونی یا نه اگه بتونی اینقدر بخونی فایده ای نداره رفتن تجربی 

2706