2737
2734

سلام بچه ها

امروز رفتیییییم امین حضور از دیدن قیمتا مغزم سوت کشیده

واقعا نمیدونم داریم به کجا  میریم

بیچاره عروسای جدید که میخوان جهیزیه بخرن😭😭😭😭😭

واقعا اعصابم خورد شد از قیمتا

🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕

دیگه کی جرات ازدواج داره اخه

همیشه یادمان باشد که نگفته هارا میتوان گفت، ولی گفته  هارا نمیتوان پس گرفت، چه سنگ را به کوزه بزنی چه کوزه را به سنگ، شکستن با کوزه است... دل ها خیلی زود از حرف ها می شکنند.........................!  قضاوت نکنیم! زخم زبون نزنیم! 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»💞

آره منم فروشنده فروشگاه لوازم جهیزیم قیمتا نجومیه

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واقعا؟! 

راسته که ساید الجی 76 تومن شده!؟!؟؟؟ 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2738
واقعا؟!  راسته که ساید الجی 76 تومن شده!؟!؟؟؟

یخچال نداریم 😁 ظرف و ظروفه

کتری یونیک ۷۰۰ تومن 🥺

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

سولادرام ال جی چند شده مدل ۳۸۵۳؟یا کلا مدلاش ارزون ترینش چنده

⚠️ازین کاربری چند نفر استفاده میکنند⚠️جان انسان که تربیت نشود...آدمی گاو میشود به مرور...!
واقعا؟!  راسته که ساید الجی 76 تومن شده!؟!؟؟؟

یا خداااااااا مال من ساید الجی ولی اصلا خوشحال نمیشم از بالارفتن قیمتش . چرا اخه من سه سال پیش خریدم ۸ تومن . اخه تو سه سال انقد باید گرون بشع؟؟؟؟

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2706