2733
2739
عنوان

چکار کنم به خدا نزدیک بشم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 51 پست
‍ 🌹🍃فضیلت سوره احزاب با #صدحاجت🍃🌹 🌸سوره احزاب سی و سومین سوره قرآن است که مدنی و 73 آیه دار ...

ممنون حتما فردا میخونم 

میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستید شاید به خاطر دل پاک شما خدا حاجت منو هم داد   
همیشه نمازامو اول وقت میخونم کلی هم بعدش با خدا حرف میزنم و درد و دل میکنم دلم میخواد اونم جوابمو بد ...

خب آجی اگه حاجتی داری که فکر میکنی خدا جوابتو نمیده

صبر کن

منم یه زمان یه حاجتی رو از خدا خواستم با تمام وجود 

همه جور دعا و نماز ولی ناامید نشدم 

و حاجت روا شدم ولی زمان برد.

خدا خیلی مهربونه عزیزدلم😍

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوری هم نمازشب میخونی هم نمازصبح؟پس کی میخوابی؟ من دوست دارم جفتشو انجام بدم اما بخاطر خواب نمیتون ...

سلام من ساعت یک میخونم نماز شب رو نیم ساعت چهل دقیقه نهایتش طول میکشه

بعد اگه خوابم بیاد یه خواب کوچولو و با صدای اذان گوشیم بیدار میشم ساعت ۴ این حدودا 

اگر هم بعد نماز شب خوابم نیاد بیدار میمونم به کارام میرسم تا نماز صبح

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2728
سلام من ساعت یک میخونم نماز شب رو نیم ساعت چهل دقیقه نهایتش طول میکشه بعد اگه خوابم بیاد یه خواب کو ...

اهان پس شبا کلا بیداری

اخه من شبا باید بخوابم چون روزا باید برم دانشگاهو سرکار و...

البته بعد کرونا . اما اگه عادت کنم شبا بیدار بمونم سخت میشه

چحوری هم خوابم به هم نریزه هم جفتشو بخونم؟

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدایا شکرت😍😍

🌹آیت الله مجتهدی  (ره) :

هیچ دعایی را کوچک نشمارید، شاید استجابت در همان دعا باشد.بعد از هر نماز دست خود را بلند کن و حاجت از خدا بخواه. هر کس بعد از نماز یک دعا پیش خدا محل دارد که حاجت بگیرد، آن وقت بلند می شود و می رود.

تا نماز خود را خواندی بلند نشو و برو، تعقیبات بخوان، دعا بخوان. همانطور که بادبادک بدون دنباله بالا نمی رود، نماز هم بدون تعقیب بالا نمی رود. بعد از نماز حتما تعقیبات بخوان.بنشین درِ خانه ی خدا و گدایی و حاجت بخواه. شاید همین امروز دعایت گرفت.

اقا فراموشتون نشه..اللهم عجل لولیک الفرج...

انسان باید در گدایی از خدا سماجت کند. خود خدا می فرماید:«اُدْعوُنی اَسْتَجِبْ لَکُمْ» شما بخوانید مرا، من دعایتان را مستجاب می کنم.

🌹وَأُفَوِّضُ أَمْرِ‌ي إِلَى اللَّـهِ ۚ إِنَّ اللَّـهَ بَصِيرٌ‌ بِالْعِبَادِ🌹 ڪارم را به خدا می سپارم،خداوند بیننده بندگان است🌹
اهان پس شبا کلا بیداری اخه من شبا باید بخوابم چون روزا باید برم دانشگاهو سرکار و... البته بعد کرون ...

خب منم دانشجو ام ولی تو این مدت کرونایی خب تایم ها بهم ریخت 

من خودم مثلا بعد از نماز شب دو ساعت یا دوساعت ونیم میخوابم و بعد نماز صبح رو میخونم بعد دوباره بعدش میخوابم هشت و نیم بیدار میشم