2733
2739
عنوان

چکار کنم به خدا نزدیک بشم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 51 پست
تو هر مرحله زندگی که وارد میشم یه مشکلی برام پیش میاد کلی دعا میکنم حل نمیشه بعد از خدا خواستم حداقل ...

اینو از ذهنت بیرون کن خدا همیشه حواسش به بنده هاش هست شاید بخاطر همینه یکم تاخیر انداخته توی اجابت دعاهات🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمازمو همیشه اول وقت میخونم 😔 هر چی دعا میکنم حاجتامو نمیده 

نماز بخون انگار جوری ک عاشق خداوندی 

محبت اهل بیت تو دلت زیاد کن جوری ک اسمشون بیاد لشک تو چشماتون جمع بشه

نمازشب عالیه مخصوصا هنگامی ک فجر اول اتفاق میفته خودت میفهمی چ حالیه

تو هر مرحله زندگی که وارد میشم یه مشکلی برام پیش میاد کلی دعا میکنم حل نمیشه بعد از خدا خواستم حداقل ...

این مشکلات به ظاهر مشکله شاید بدا بفهمی به نفعت بوده که به خطر نیفتی عزیزم باید صبور بود 

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2728
نماز اول وقت  یه مدت بخونی کم کم عادت میکنی و اگه نخونی حس بدی پیدا میکنی من از وقتی به تکلی ...

همیشه نمازامو اول وقت میخونم کلی هم بعدش با خدا حرف میزنم و درد و دل میکنم دلم میخواد اونم جوابمو بده یه نگاهی بهم بکنه حداقل . البته نماز شب نمیخونم همون نمازهای واجبم رو میخونم 

میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستید شاید به خاطر دل پاک شما خدا حاجت منو هم داد   
نماز اول وقت  یه مدت بخونی کم کم عادت میکنی و اگه نخونی حس بدی پیدا میکنی من از وقتی به تکلی ...

چجوری هم نمازشب میخونی هم نمازصبح؟پس کی میخوابی؟

من دوست دارم جفتشو انجام بدم اما بخاطر خواب نمیتونم

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدایا شکرت😍😍
هر چی از ته دلم صداش میکنم و کمک میخوام ازش کمکم نمیکنه مشکلاتمو حل نمیکنه برا همین حس میکنم دوسم ند ...

عزیزم بخاطر اینکه عزت نفس نداری هیچوقت نباید تو حاجت روا شدنت از خدا شک بیاری... بعد مطمئن باش خدا بنده شو هیچوقت رها نمیکنه هرچی ب صلاحت باشه همونو برات کنار میزاره . شاید الان ناراحت بشی ولی بعدها کاری میکنه که هزار بار شکر گزار باشی 

گَر نگهدار من آنست که من میدانم،🌹شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌾
2740

نماز اول وقت خیلی تاثیر داره

خودم قبلا نماز نمیخوندم اما از وقتی نماز اول وقت میخونم تاثیرشو دیدم

ولی نملز صبحمو پا نمیشم😢

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدایا شکرت😍😍
من تا می خوام بهش نزدیک شم، محکم با لگد پرتم میکنه دور. انگار من بنده ش نیستم

بخاطر  تک تک نعمت هایی که بهت داده سپاسگزاری کن و کتاب معجزه شکرگزاری  راندا برن رو بخون خیلی خیلی اثر داره و قرآن فارسی بخون

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.

زندگی سراسر امتحانه‌اگه یه روز امتحان‌نشدی بدون کجا کار خیر کردی ک‌خدا امتحانت نکرده..رجوع کن ب‌وجدانت ب رفتارت‌ خودشناسی ببین از خودت راضی هستی حق الناس ب گردن نداری اینا خیلی مهمن 

دوستای گلم برای بچه دارشدنم و همه کسایی ک بچه ندارن یه ایت الکرسی بخونید .🙏🙏🙏انشالله حاجت روا بشید بحق امام زمان

آتشی نمى سوزاند “ابراهیم” را

و دریایى غرق نمی کند “موسى” را

مادری،کودک دلبندش را به دست

موجهاى خروشان “نیل” می سپارد

تا برسد به خانه ی فرعونِ تشنه به خونَش

دیگری را برادرانش به چاه مى اندازند

سر از خانه ی عزیز مصر درمی آورد

مکر زلیخا زندانیش می کند ، اما

عاقبت بر تخت ملک می نشیند

از این “ قِصَص” قرآنى هنوز هم نیاموختی؟!

که اگر همه ی عالم قصد ضرر رساندن

به تو را داشته باشند

و #خدانخواهد ، نمی توانند

او که یگانه تکیه گاه من و توست

پس ؛

√ به “تدبیرش” اعتماد کن ،

√ به “حکمتش” دل بسپار ،

√ به او “توکل” کن ؛

√ و به سمت او “قدمی بردار” ،

تا ده قدم آمدنش به سوى خود را

به تماشا بنشینی!!!

🌹وَأُفَوِّضُ أَمْرِ‌ي إِلَى اللَّـهِ ۚ إِنَّ اللَّـهَ بَصِيرٌ‌ بِالْعِبَادِ🌹 ڪارم را به خدا می سپارم،خداوند بیننده بندگان است🌹

‍ 🌹🍃فضیلت سوره احزاب با #صدحاجت🍃🌹

🌸سوره احزاب سی و سومین سوره قرآن است که مدنی و 73 آیه دارد فضیلت آن بخاطر آیه ۵۶؛

صلوات بر پیامبر(ص) می باشد. 🌸

🌼🌱در فضیلت این سوره از نبی مکرم اسلام صلی الله علیه و آله وسلم نقل شده:

هر که سوره احزاب را قرائت کند و به خانواده اش آموزش دهد از عذاب قبر در امان خواهد بود.

🌼🌱امام صادق علیه السلام نیز در این باره فرموده اند:

اگر کسی سوره احزاب را زیاد قرائت کند در روز قیامت در همسایگی و جوار پیامبر صلی الله علیه و آله وسلم خواهد بود.

🌸🌱آثار و برکات سوره

1) خواستگار فراوان می شود

از پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وسلم روایت شده:

اگر سوره احزاب را  بنویسند و در ظرف کوچک شیشه ای  قرار دهند و در منزل بگذارند، #خواستگاران دختر او و خواهران و بستگان او زیاد شوند و میل و رغبت دیگران به دختر زیاد شود هر چند فقیر و درمانده باشد.

🌼🌱2) برآورده شدن 100 حاجت

عبدالله بن مغیره گوید که از موسی بن جعفر علیه السلام شنیدم که فرمودند:

هر کس در تعقیب نماز صبح و مغرب پیش از آنکه برخیزد یا با کسی سخن بگوید آیه 56 این سوره «ان الله و ملائکة...» را بخواند و بعد بگوید:« اللهم صل علی محمدالنبی و ذریته» خداوند صد حاجتش را برآورده سازد و هفتاد تای آن را در دنیا و سی حاجت در آخرت

از جمله خواص این سوره

ازدواج خوب؛ شفای بیمار؛ اولاد صالح؛ خریدو فروش خوب و با منفعت؛ دفع دشمنان؛ مسافرت و زیارت؛ شکستن طلسم؛

یافتن گنج؛ بالا رفتن مسولیت و امانتداری و عاقبت بخیری 🍃🌹

📚منبع: مجمع البیان

🌹وَأُفَوِّضُ أَمْرِ‌ي إِلَى اللَّـهِ ۚ إِنَّ اللَّـهَ بَصِيرٌ‌ بِالْعِبَادِ🌹 ڪارم را به خدا می سپارم،خداوند بیننده بندگان است🌹
2706