2733
2739
دو هفتس عمل کردم چند وقت طول میکشه؟

بینیت چی بود گوشتی یا استخوانی؟

دوستای گلم برای بچه دارشدنم و همه کسایی ک بچه ندارن یه ایت الکرسی بخونید .🙏🙏🙏انشالله حاجت روا بشید بحق امام زمان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره  مال تو درس شده بود؟😢☹

من ۱۶روزه عمل کردم ازمنم قرینه نیس یکیش کوچیکتره امادکترم معاینه کرد گفت ورمه خوب میشه ب چندتا ارمریضاشم گفت پنبه بزارید اما ب من نگفت..دکترت ب شمانگفت پنبه بزاری؟

در تاریخ  99/9/9  بهترین‌ اتفاق زندگیم رخ خواهد داد 😍😍
خیلی کم گوشتی و استخونی  اون خط وسط بینیم یه طرفش التهاب داره خطی که بین دو سوراخه کوچیک

ب مرور خوب میشه..بینی های گوشتی ۳سال طول میکشه تا رو فرم بیاد ولی بینی های استخوانی زودتر ..

دوستای گلم برای بچه دارشدنم و همه کسایی ک بچه ندارن یه ایت الکرسی بخونید .🙏🙏🙏انشالله حاجت روا بشید بحق امام زمان
2738
همش میترسم بیهوش میشم دیگه به هوش نیام 

عزیزم مبارکت باشه من بندر میرم پیشدکتر جمشیدی .اما الات خیلیا میگن بخاطر کرونا خطرناکه نرو. دو دلم نمیدونم چکار کنم برم یا صبر کنم. تو نمیترسی؟

دل میرود ز دستم❤...صاحبدلان خدا را 🤲🏻                               دردا که راز پنهان😔.....خواهد شد آشکارا...🍃🌻حافظ💛   ‌‌‌          
عزیزم مبارکت باشه من بندر میرم پیشدکتر جمشیدی .اما الات خیلیا میگن بخاطر کرونا خطرناکه نرو. دو دلم ن ...

من قبل عید میخاستم برم هی گفتن نرو تا گرونا تموم شه دبیدم تموم شدنی نیست پولمم داره خرج میشه دیگه رفتم ترس ک دارم ولی دکتره گفت قبل عمل ازت ازمایش کرونا میگیره خود بیمارستان ایزوله هست