2737
2734
عنوان

مادرا بیاین...

238 بازدید | 59 پست

یهو اعصابم خورد شد.

دختراتون رو وقتی یه ایرادی توشون هست وارد اجتماع نکنین! ایراد رو رفع کنین بعد!
چاقیه، عینکیه، جوشه،‌ ریزش موئه... هرچی هست. این کارو نکنین. اون دختر ممکنه عاشق بشه و عشق با ظاهر شروع می‌شه!‌ کل آینده‌ی روحی اون دختر فقط به ظاهرش بسته‌است!‌

می‌دونم می‌گن حرف مردم اهمیت نداره ولی این جمله مزخرفه! تا زمانی که آدم‌ها شمارو به هر دلیلی انتخاب می‌کنند چه کار چه تحصیل و چه ازدواج ظاهر مهمه! گول نزنیم خودمون رو!

یه دختر جنگجو. یه کاکتوس که میون کلی گل ِ گل‌خونه‌ای بوده و می‌خواد مستقل بشه! اینم از من...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
متاسفم برای دیدگاهتون مگر کسی که دختر داره جنس و کالاست که باید بدون عیب باشه ....

این شرایط برای پسرها هم هست. همه‌ی انسان‌ها به نوعی کالا هستند.
بعضی عیب هارو نمی‌شه رفع کرد ولی اونایی که می‌شه رفع کرد رو باید رفعش کنی!‌ وگرنه از آدمای دیگه عقب می‌افتی!

یه دختر جنگجو. یه کاکتوس که میون کلی گل ِ گل‌خونه‌ای بوده و می‌خواد مستقل بشه! اینم از من...

من سعي ميكنم انقدر با حرمت نفس و اعتماد به نفس بزرگش كنم كه معايب ظاهري خودش رو بپذيره و با وجود اون خودش رو دوست داشته باشه

مهم اينه كه خودش نسبت به خودش احساس خوبي داشته باشه

2740

کره ایا کار خوبی که می کنن(البته خوب نیست ولی حداقل بهتر از ماست) به پسرا به اندازه ی دخترا فشار میارن برای زیبا و خوش هیکل بودن. حداقل خانوما تنها نیستن اونجا

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
این شرایط برای پسرها هم هست. همه‌ی انسان‌ها به نوعی کالا هستند. بعضی عیب هارو نمی‌شه رفع کرد ولی او ...

آدم عقب افتاده باشه خیلی بهتره تا مثل جنس باهاش برخورد بشه ...

بلاخره بعد از ده سال کاربریم ترکید مرسی نی نی یار جان   

اعصابم الان خورده برای همین باکسی بحث نمی‌کنم!‌
فقط اینو می‌گم. زندگی به خودی خود شدیدا استرس‌زا و سخت‌ه. تمام مشکلاتی که گفتم یه استرس اضافه هستند که می‌تونند به راحتی از بین برن و توان آدم بمونه برای مابقی استرس‌ها

کاکتوس جان چی شده عزیزم  بهم بگو شاید تونستم کمک فکری بهت بدم

حس می‌کنم به خاطر هیکلم، قیافه‌ام، دانشگاهی که درس خوندم. تمام چیزهایی که بلد نیستم مثل یه ساز و زبان دوم و کتابایی که نخوندم از زندگی عقبم. حس می‌کنم محکومم به زندگی درجه دو و سه. خیلی افسرده‌آم این روزا. 

2706