2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه همه بعد خيانت بار دوم جدا ميشن 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

اراده کنی کوهم جابجا میکنی ولی مهم اینه طرف خودش بخواد که تمومش کنه و اراده کنه و عزمشو جزم کنه ولی خب متاسفانه من تو اطرافیان ندیدم کسیکه خیانت کرده خودشو اصلاح کنه ولی شاید جای دیگه کس دیگه باشه

2738

من بار اول که خیانت دیدم رفتم جدا شدم

مرد خائن درست بشو نیست

حیف زندگی و جوونی و اعصابم بود

نه حامیی داشتم نه پولی

به سختی کار کردم..زمین ارایشگاه جارو کردم و بیشتر از یکسال توی رستورانی تو اشپزخونه کار کردم.ظرف  شستم خشک کردم چیدم سیب زمینی پوست گرفتم

ولی درس خوندم.با سختی و به سحتی درس خوندم.و پرستار  شدم

هیچ وقتتتت نه ناراحت شدم نه پشیمون

اگه میتونی کنار بیای و راه واسه رفتنت نیست یا بچه داری ونمیتونی ببریش با کمک از مشاور سعی کن طرز رفتار درست رو با ی مردی که خیانت کرده یاد بگیری.

اگه میتونی جداشی جداشو.

من بار اول که خیانت دیدم رفتم جدا شدم مرد خائن درست بشو نیست حیف زندگی و جوونی و اعصابم بود نه حا ...

خیلیها بچه دارن و جایی ندارن برن.بچه و آینده اش خیلی رو تصمیم آدم اثر داره

2706