2733
2734
عنوان

بستنی رو چطوری میدین بی مهمونا؟

436 بازدید | 37 پست

مثلا فک کنین اولش شربت و شیرینی دادین 

بعدش میوه و بستنی و هم زمان میارین که هرچی دوست داشتن بخورن؟ 

چه نوع بستنی میارین ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو بستنی خوری با شکلات یا بیسکوییت یا میوه تزیین میکنم برای هر نفر

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
2740

لیس میزنم میگم اووووم خوشمزه اس بعد میدم به مهمون😂😂😂

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍

یا بستنی میوه ای از این اسکوپیا میگیریم از بستنی فروشی میریزیم تو بستنی خوری

یا بسته بندی میگیریم میزارین تو سینی بهشون تعارف میکنیم

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

بستگی داره چه بستنی توی خونه داشته باشم 

اگر سنتی باشه که توی ظرف مخصوص سرو میکنم 

اگر کیم یا نمونه های کیم داشته باشم توی ظرف دور میگردونم که اگر کسی نخواست دوباره بتونم بزارم فریزر

گر نگهدار من آن است که من می‌دانم 😍شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍