2733
2739
عنوان

چی بگم به خواهرم‌ نارحت نشه

1135 بازدید | 58 پست

یکسال ونیم ازدواج کرده تا حالا چندبار وقتی دعواشون شده زنگ زده به مامانم با گریه و جیغ که این اذیت میکته همش غور میزنه یکبار گفت با گریه کتکم میرنه مامانم و بابام با نگرانی رفتن خونسون دامادمون در باز نکرده روشون البته شوهرش میکفت از خجالت درباز نکردم نتونستم تو رو بابات نگاه کنم حالا من میگم اخه چرا باید زنگ بزنه تن مادر منو بلرزونه خب خودشون حل کنن دیگه بعد فرداش باهم‌خوب میشن هی پیام وزنگ‌و بگو بختد فقط اعصابم مادرمو خرد میکنه این وسط ایتم بگم خواهرم یکسال ونیم هنوز باگره اس میگه میترسم واژینموس داره شوهرش اخلاقس تند ولی بازم مرد که تحمل کرد تا الان ما میکیم اول خودتو درست کن 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هرچیم بگی تو آدم بده میشی میگه به تو ربطی نداره

بذار مامانت خودش بگه

والا حق دارین از این ادما زیاد دیدم تن پدرمادرو میلرزونن بعدش فردا خوش و خخرم

2738
خب هر چی هست بین مامان بابات و خواهرته شما نباید دخالت کنی 

خب اعصاب مامان منو خردمیکته مامانم‌میگه سردرد گرفت از کاراش خب نباید زنگ بزنه

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
چجور روش شده به شما بگه هنوز باکره اس اونوقت یه مشاور تو این یکسال نرفته؟

رو شدن نمیخواد همسن همیم نمیدونم والا هردو بی خیال

اول بهتره خاهرت مشکلشو حل کنه بیشتر دعواهاشون مطمئنن بخاطر همین موضوعه

بعدشم واقعا کارش اشتباهه چون ادما بدی بقیه خیلی دیر از یادشون میره و شوهرش درنظر شما همیشه یه ادم تند و بداخلاق میمونه حتی اگه بعدش فرشته بشه

خدایا شکرت 
2706