2737
2739
ظهر فلافل درست کردم. شبم هم هیچی نداریم شام. برای اولین باره شب شام ندارم. ظرف های ظهرهم مانده. یکی ...

اینجوری که ظهر هم نونی خوردین شب گرسنه میشین 

برو دمی بزار با شوید یه تن ماهی هم بگو شوهرت بگیره بخورین حالشو ببرین 

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
زرشک پلو مرغ  همگیتون نوش جانتون  خدا رو به بزرگیش قسم میدم سفره همه رو پر کنه الهی هیچک ...

واقعااا الهیییییی آمین 

انءشاالله هیچکس گرسنه شب نخابه بخاطر نداری❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍
2738
ظهر فلافل درست کردم. شبم هم هیچی نداریم شام. برای اولین باره شب شام ندارم. ظرف های ظهرهم مانده. یکی ...

برو کاراتو بکن دهه😡😝

میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستید شاید به خاطر دل پاک شما خدا حاجت منو هم داد   

یه غذای نونی آسون پیشنهاد بدین😥

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
چجوری مرغتونو درست میکنید منم میخااااام😢

من بگم؟ 

یه پیاز سرخ میکنم وسطاش یه تیکه کره میندازم مرغ هارو هم میندازم تف میدم قشنگ بعد فلفل و زردچوبه و دارچین و زعفرون میزنم رب هم میزنم 

تف میدم اب اضافه میکنم و یه هویج حلقه شده 

و یکمم نمک میزنم و اخرم به سیب زمینی براش سرخ میکنم با پلو و زرشک و زعفرون 

من ندونستم شام چی درست کنم اومدم خونه مادرشوهرم طبقه پایین دیدم قورمه سبزی دارن موندم دیگ اصن یه ذوقی کردم خخ.همسرم دوس نداره براش ازهمینجامرغ سرخ کردم

تواول خودت مهمی قول بده قوی باشی😶
یه غذای نونی آسون پیشنهاد بدین😥

سیب زمینی ابپز کن له کن 

یه پیاز هم تف بده توش زرچوبه و نعنا خشک و نمک بزن قاطی کن با پوره سیب زمینی عااااالیه با خیارشور و گوجه و دوغ😍😍

2706