2733
2739

من یه شکست بد خودم دو سال پیش از اون موقع همش یا این و اونم البته در حد چت ولی خیانت نکردم یعنی اگر دو ماه با یکیم فقط با همونم نه کس دیگه حالا اگر دو تا تاپیک قبلیم و خونده باشین میدونید که یکی از هم دانشگاهیام ازم جزوه خواسته و این چیزا حالا همون آقا میگه میخواد باهام اشنا بشه من میترسم که نکنه اینم بهم آسیب بزنه نمیتونم درست تصمیم بگیرم اگر تو شرایط مشابه بودین یا هستین میشه کمک کنید؟ پیشنهادش و رد کنم یا نه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تلکش کجا بود؟

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2728

سخته اعتماد دوباره ..با احتیاط جلو برو

یه مدت نیستم دوریم و تحمل کنید تا برمیگردم😃🖐زندگیم اونجایی خیلی دلم واسه خودم سوخت که رفتم پیتزا پنج تومنی خریدم طرف گفت نوشابه هم بیارم؟چون پول نداشتم گفتم نه نوشابه واسم خوب نیست بعد طرف گفت نوشابه اش رایگانه.                        با هرگازی که به پیتزا میزدم یه قطره اشک از گوشه چشمم می ریخت پایین
2738
ازشون پول زیاد میگرفتم بعد اینکه خسته میشدم بلاک پشیمونم ولی این همون کاریه که عشق نامردم باهام کرد

باهاشون سر قرارم میرفتی یا فقط مجازی بود 

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
مجازی

عکسم میدادی بهشون 

چطور برای ی دختر مجازی خرج میکردن اخه 

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
2706