2737
2739
نههه معده رو داغون میکنه از پودر لاغری رازوک استفاده کن گیاهیه عطاریا دارن ۴۰ تومن بدون عوارض

لاغرم میکنه؟😕

وزن الان۸۵😣هدف اول۸۰😊هدف دوم۷۵😃هدف سوم۷۰😎بعدازهرهدف یه کادو واسه خودم میگیرم😜

تو یه لیوان آب صبح ها ناشتا یه قاشق بریز بخور 

برام دعا کنیدبه عشقمبرسم 😂 امضام مال خیلی وقت پیشه   بیایید بجای دعا برای رسیدن ب فردی ک نمیدونم آینده باهاش چجوربه دعا کنیم  زودتر بره گمشه از قلبمون بیرون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایولاااا خداکنه منم لاغرشم

حتما سرکه ات مطمئن باشه و حتما حتما حتما با عسل قاطی بشه.هرروزم باید بخوری اگه یروز بخوری دوروز نخوری فایده نداره ها.بعد ده روز قشنگ میفهمی داری کم میکنی

من اگه مثل خیلیا بودم …الآن با خیلیا بودم …

https://www.instagram.com/p/CCbfRV-gAnh/?igshid=1aro4m2d1qqp2 بخونید 

برام دعا کنیدبه عشقمبرسم 😂 امضام مال خیلی وقت پیشه   بیایید بجای دعا برای رسیدن ب فردی ک نمیدونم آینده باهاش چجوربه دعا کنیم  زودتر بره گمشه از قلبمون بیرون 
2731
لاغرم میکنه؟😕

اره عزیزم یه قاشق چ خوری نیم ساعت قبل از شام و نهار داخل یه لیوان آب جوش ۵ دقیقه زمان بده حل شه بعد مصرف کن پاکسازی دستگاه گوارش و تنظیم هورمون رو انجام میده اطلاعات بیشترش پشت جلدش هست بدون عوارض گیاهی عطاری معتبرا دارن درضمن قطع یا ادامه دادنش دست خودت هست تا سایز دلخواه پودر لاغری رازوک

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
پودر لاغری پوکی استخوان میاره خاله من استفاده کرد الان بالای ۷۰ درصد پوکی استخوان داره یعنی گیاهی هم ...

رازوک بود؟ اخه من خودم رازوک رو مصرف کردم 

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
2738
موثره واقعا؟

اره عزیزم من خودم استفاده کردم مشکل تیروئید کم کار هم دارم خداشاهده مشکلی نداشتم خیلی راحت انگار چایی میخوردم ... 

چقد كم كرديد عزيزم؟ و اينكه رژيم سفت و سخت داشتيد باهاش؟

نه عزیزم حتی پشت جلدش هم نوشته که احتیاج به رژیم خاصی نداره و بدون عوارض هست من رژیم اصلاحوصله نداشتم چون اگه تغذیه مو تغیر میدادم خستگی بهم غالب میشد بخاطر تیروئید .... ۸ کم کردم یک دوره مصرف کردم  منتها خودم قطع کردم چون به سایز دلخواه رسیدم 

نه عزیزم حتی پشت جلدش هم نوشته که احتیاج به رژیم خاصی نداره و بدون عوارض هست من رژیم اصلاحوصله نداشت ...

مرسي كه توضيح دادي عزيدم.من بايد بگم مامانم بگيره

بره عطاري بگه پودر رازوك بدين؟