2733
2734
عنوان

کسی بلده استخاره بگیره دقیق باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم پست یکی مونده به آخرمو بخون صفحه ۱۱ چند تا پیام آخرمو گذاشتم همه دوستام گفتن دل سنگ آب میشه ب ...

انشاالله زودتر ب دلش بیاد ک قدرتو بدونه و برگرده پیشت مقصر پدر مادرا هستن پسراشونو لوس بار میارن نتیجش این میشه

خاص فقط خداست 
2728

نمازشب بخون دلتو از این تنش آروم میکنه

من ودوستام هرشب ساعت ۱ میخونین اگه میخوای تو تاپیکم هست🌹☘💖

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت

ذکر یا ودود میگن واسه محبت زن شوهر خوبه

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت
2738
هر روز بعد نماز صبح ۱۰۰۱ میگم

ایشاالله که خدا دلتو آروم کنه

ممنون گلم اسمم ساراست نماز شب خوندی دعام کن خدا حاجتتو بده واست آیت الکرسی میخونم

حتماااا دعات میکنم سرقنوت

مرسی گلم🌹

گلم اگه میخای کاری انجام بدی و اون کار خوب تحقیق کردی و میدونی درسته 

ولی متحیری دو دل هستی ها اره یا ن اون موقع میتونی از استخاره کمک بگیری 

یکی پیش یکی از امامان رفته بود واسه تجارتی استخاره گرفته بود اون استخاره بد درومده ولی اون مرده رفته سمت تجارتش 

تجارتم خوب درومده خیلی پول هم درورده رفته پیش امام گفته ببین استخارت بد درومد ولی من ثروتمند شدم 

امام بش میگه نمازتو سر وقت میخونی میگه نه 

بش گفتم پس بخاطر همینه بد درومده

اگر میخاید استخاره بگیرید من مامانم استخاراش عالین بگید بش بگم بگیره براتون

2706