2733
2734
عنوان

همشو خوردم🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 991 بازدید | 78 پست
خاگینه نمیدونم چی  ولی معلوم حسابی خوشمزه و شیرینه ولی مادر نمونه وهمسر نمونه نیستی اااااا

اتفاقا درستش همینه

اگر مادر برای خودش ارزش قائل نباشه.بچه هم برای مادرش ارزش قایل نمیشه

ب فکر خودش نباشه همیشه از خودش بگذره بچه پررو میشه و حق مادرشم میخوره

مگه ماها چطور انقدر قانع بزرگ شدیم

مثلا من هر چی دارم با پدر مادرم تقسیم میکنم.ولی ایا بچه های الان اینطورن؟نه والا همشون یه وحشی درجه یک هستن😕😕😕😕😕😕😕😕

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خاگینه کیک مانند رو میگی..نه این یجور دیگه اس راحته

دستورشو میگی عزیزم

من خیلی زود به آرزوم میرسم😍 خدایا ممنونم که یه همسر فوق العاده نصیبم میکنی من با همسرم جشن میگیرم 😍خدایا شکرررررررت که من و همسرم اینقدر خوشحالیم از داشتن هم به لطف کرمت یا وصال و یا رئوف انرژی جذبه برای ازدواج سریع و موفق برام دعا کن دوستم ان شالله بهترش تو زندگیت بیاد
2738
تو گوگل بزن شیرینی خاگینه پاپیونی...میبینی انواع شکل و شمایلش رو ...این از نمونه شیرینی هسش

اها مرسی

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱
پیراشکی گوشت😋😋

خمیرشو خودت درست کردی؟ تو فر گذاشتی یا سرخش کردی عزیزم

من خیلی زود به آرزوم میرسم😍 خدایا ممنونم که یه همسر فوق العاده نصیبم میکنی من با همسرم جشن میگیرم 😍خدایا شکرررررررت که من و همسرم اینقدر خوشحالیم از داشتن هم به لطف کرمت یا وصال و یا رئوف انرژی جذبه برای ازدواج سریع و موفق برام دعا کن دوستم ان شالله بهترش تو زندگیت بیاد
دستورشو میگی عزیزم

مواد لازم

آرد…. ۳ لیوان
تخم مرغ…..۲عدد
شیر یا ماست….نصف لیوان
روغن مایع……۵قاشق غذاخوری یا بیشتر تا جایی ک ب دست نچسبه...
پکینگ پودر….۱ قاشق سوپخوری
وانیل….یک هشتم قاشق چایخوری
روغن برای سرخ کردن…..به مقدار لازم

مواد لازم برای شهد خاگینه

آب …۱ پیمانه
شکر….۱پیمانه
زعفران دم کرده…۱ قاشق سوپخوری
گلاب…. ۱ قاشق سوپخوری

طرز تهیه

تخم مرغها راشکسته و وانیل را اضافه میکنیم و با همزن میزنیم

بعد در ظرف دیگری آرد را با پکینگ پودر الک کرده کنار میگذاریم

شیریا ماست را به مواد تخم مرغی اضافه کرده هم میزنیم..روغن رو اضاف میکنیم

بعد آرد را کم کم به مواد اضافه کرده هم میزنیم تا خمیر بدست آمده به دست نچسبد

بعد به مدت ۱ساعت به خمیر استراحت میدهیم

خمیر را روی میز به اندازه نیم سانت باز کرده ..قالب میزنیم به هر شکلی ک دوست داریم...قالب نبود با ته لیوان در میاریم و یه سمتش رو چین میدیم ..در روغن داغ و زیاد سرخ میکنیم و در شیره میندازیم

خمیرشو خودت درست کردی؟ تو فر گذاشتی یا سرخش کردی عزیزم

خودم درست کردم

تو فر گزاشتم😊

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
مواد لازم آرد…. ۳ لیوان تخم مرغ…..۲عدد شیر یا ماست….نصف لیوان روغن مایع……۵قاشق غذاخوری یا بیشتر تا ...

مرسی عزیزم برات صلوات فرستادم بخاطر آموزشت

2706