2733
2734
عنوان

ردخور نداره برای حاجت روایی

877 بازدید | 62 پست

سلام 

ختم ۱۳۳۰۰۰ “یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین علیه السلام” 

من خودم با توسل به حضرت عباس حاجت محالمو گرفتم ، با این ذکر و با نماز حضرت عباس.

الان هم ختم گذاشتم هممون حاجتمونو بگیریم و به خواستمون برسیم 

اعلام کنید چندتا ذکر میگید ، (محدودیت زمانی نداره.)

انشاالله بحق ابوالفضل العباس همگی حاجت روا بشید.  

میشه یه حاجت رواییم صلوات بفرستید؟ ممنون 🌸 

تعداد ۱۳۳هزارتاش واس چیه؟؟

نمازش چجوریه؟

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

۱۰۰ تاش من.دعا کنین برام لطفا

یکشنبه جواب چهارسال زحمت شبانه روزیمو میبینم یا نمیبینم.خیلی ترسیده ام.التماس دعا

بفرمایید گروه تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه.ختم قران سوره به سوره هم داریم با مهلت یک هفته تل گرام@quraan_gp
تعداد ۱۳۳هزارتاش واس چیه؟؟ نمازش چجوریه؟

۱۳۳ ابجد اسم حضرت عباس هستش 

نماز کن فیکون حضرت ابوالفضل عباس(ع) بسیار مجرب

سه نماز  دو رکعتی  توسل به حضرت ابوالفضل العباس علیه اسلام

در هر رکعت بعد از حمد و سوره صد مرتبه یا حیُّ یاقیُّوم بعدازسلام نماز تسبیحات حضرت زهرا علیه السلام بعد از تسبیحات صد مرتبه صلوات بر حضرت ابوالفضل العباس بعد با اشاره  انگشت سبابه دست راست به جانب قبله کرده وصد مرتبه میگویی السلام علیک یا ابوالفضل عباس علیه السلام بعد از آن سر به سجده گذاشته دو دست از سر بالا امده و 25 مرتبه میگویی الهی به دو دست  بریده  ابوالفضل العباس بعد  حاجت خود را از آقا حضرت ابو الفضل بخواهید.

سه نماز نذر آقا کرده دو تا از نماز ها را ادا کرده ویکی از نماز ها را گرو نگه میداریم بعد از اجابت حاجت ادا میکنیم .این نماز هدیه آقا امام رضا میباشد.

میشه یه حاجت رواییم صلوات بفرستید؟ ممنون 🌸