2737
2739
عنوان

زخم زبون شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1489 بازدید | 114 پست

بگو من بخاطر پول باهات ازدواج کردم که خرجمو بدی اگه میخواستم کار کنم که ازدواج نمیکردم عشقو حال میکردم 

خدایا به هرکس که آرزوی فرزند داره فرزندی عطا کن ،واسم معجزه شد شکرت مولا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دو روز دست به سیاه و سفید نزن تو خونه فقط به خودت برس وقتی اومد اوضاع خونه رو دید بگو امروز فقط خوردمو خوابیدم بقیه کارا باتو 

دوستت دارم ای خیال لطیف ....دوستت دارم ای امید محال... 🍂🖤
2728

30 کیلو چیزی نیست توی 6 ماه درست میشه عزیزم من از 90رسیدم ب 63

بازم ادامه میدم

باور کن کاری نداره

منم عدم اعتماد ب نفس دارم

ولی توی زندگی روی خودت سرمایه گذاری کن

در رابطه با اون تاپیکتون

عزیزم. من تو تاپیکت که در مورد اضافه وزن بود برات کلی نوشتم اما دیدم ترکیده

اینما بهت میگم و لطفا انجامش بده و به درخواس دوستیم هم جواب بده تا بهت بگم چکار کنی

شوهر دختر عموم هم به خاطر اضافه وزن زیادش همیشه تحقیرش میکرد. بهش خیانت میکرد. جلو همه به بدترین شکل آبروشو میبرد.دختر عموم رفت اسلید معده کرد. الان باربیه. و جالب اینجاست شوهرش هنوز ناراضیه

تو اگه میخوای لاغر بشی. میتونی رژیم بگیری ورزش کنی. وزنت نرمال بشه

اما اگه میخوای این کار رو بکنی واسه دل خودت انجامش بده. واسه یه کسی که بخاطر ظاهرت بی محلی میکنه انجام نده.

اعتماد به نفستو هم ببر بالا

من خودم یه زمانی ۱۳۸ کیلو بودم. اما اعتماد به نفسم رو نزاشتم کسی بیاره پایین. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

بگو اونموقع که اومدی خواستگاریم مگه شاغل بودم که الان توقع داری برم کار کنم

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
2738
ممنونم ازت درخواست دوستی بده چجوری لاغر کردی 

درخواست دادم خواهر 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

شوهرت باید بیاد شوهر منو ببین بیزون کار نمیکنم که هیچ تو خونه همش لم دادم میخورم میخوابم هفته ایی دوبار اگر اشپری کنم شوهرمم تا دلت بخواد پول میده بهم‌ بهش بگو کار شاقی نگردی 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2706