2737
2734
عنوان

امروز دلم می خواست شوهرمو می زدمش عین جنون زده ها

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 69 پست
پس چرا انقدر خسته و افسرده اس. شوهر من ۳۸ سالشه ۱۲ سال ازم بزرگتره اینجوری نیست! شاید افسردگی گرفت ...

🤣🤣🤣خدا کنه افسرده بشه

فردا جهان به سیطره شهسوار ماست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم شوهرم مثل مال توعه  منم اوایل مثل تو بودم ولی الان خودم پا میشم تنهایی میرم کوه  اتف ...

🤣🤣🤣 منم جمعه ها صبح میرم کوه، دیگه تو خونه خل میشم این اصلا با من اومدن رو دوست نداره من اما جوونم دلم می خواد بگردم

اوف آنقدر این کارو کردم انگار نه انگار پاشم برم نمیگه خرت به چند من خب شما باشی از این بی توجهی بهت ...

چرا وقتی ببینم واسه خانوادش میپره واسه من میگه نه اره ولی اگه فایده نداشته سعی کن یه دوست خوب مثل خودتون پیدا کنی رفت امد کنی که وقت بگذرونید یا تو فامیل یا مهمونی بده شاید بهتر شد

انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛

منم همینجوری دقییییییقا مثل شمام....

بهش میگن چ جوریه ک واسه کارت هروقت کله صبح باشه یا ازونور تا هروقت طول بکشه خسته نمیشی و مشکلی نداری اما فقط برای من خسته ای و خوابت میاد...😠😠😬😬

البته جدیدا بهتر شده.

از راه بیدار کردن وجدانش وارد شدم😎😎

خودمو ب مظلومیت میزنم و مثل این گربه کوچولوها ی گوشه ای میشینم خودش میگه بلند شو بریم پیاده روی...😎😅😅

البته ک همیشه اینجوری نیست،منم تنهایی برا خودم میرم پیاده تا بازار و هم ی لباسی برا خودم میگیرم تا دلم خوووووونک بشه😅😅😉😉😉

2740
منم همینجوری دقییییییقا مثل شمام.... بهش میگن چ جوریه ک واسه کارت هروقت کله صبح باشه یا ازونور تا ه ...

کار خوبی می کنی منم باید یکم سیاست کنم خودمو لوس کنم

یا کارتشو ببرم خالی کنم

🤣🤣🤣 منم جمعه ها صبح میرم کوه، دیگه تو خونه خل میشم این اصلا با من اومدن رو دوست نداره من اما جوون ...

منم عاااااشق کوه رفتنم اما ایشون از ارتفاع میترسه😐😝😝😤😤⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩

دلت خوشه خواهر.فروشگاهدبزرگ دمه خونمون هست،۲ دقیقه فاصله داریم،نمیاد باهام خرید،میگه حوصله ندارم.منم ...

بده خودش بره تو هم نرو، من به هیچ عنوان خرید نمیرم

اخه درست بشو ام نیستن  متاسفانه 😑

ظاهرا همه میگن

اما اون زنایی که میگن شوهر ما هر جا بخواد بره مارو صدا می زنه چجور زن هایی هستن؟ سیاست خاصی دارن؟ 

منم عاااااشق کوه رفتنم اما ایشون از ارتفاع میترسه😐😝😝😤😤⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩

اون دیگه استغفرالله 

ترررس داره؟ 

2706