2737
2739
عنوان

بنظرتون بینیم رو عمل کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 59 پست
بینیت بصورتت میاد اما اگه میخوای کاملا صاف و صوف شه باید عمل کنی

اره  لازمه 

همسرمن مدتیه که مریض شدن ومتاسفانه سکته کردن وشرایط و خرج زندگی با دوتا بچه کمی سخته.ومن تصمیم گرفتم اینجا  ،ادویه ی جنوبی و خرما با تضمین عطر و طعم عالی درست میکنم دست ساز و خونگی و اصل.اگه خواستید بخرید من با تضمین کیفیت براتون ارسال میکنم و درخواست بدین با عشق تقدیمتون میشه.اگه امکان داره برای سلامتی همسرم هم دعاکنید زندگیمون به روال قبل برگرده😭      کاربری من   adviye_hanaii@      کانال ایتا      https://eitaa.com/adviye_hanaii91

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عمل کنی خیلب خوشکل تر میشی من بینیم اصن ابراد نداش همه میگفتن نکن الان یه ماهو ۱۱ روزه عمل کردم هنوز ...

خیلی دلم میخواد..صبر کردم تا بچم یکم بزرگتر شه خیلی بچه هام زحمت مامانم نباشن...ولی چون گوشتیه ترس اینم دارم ک خوب در نیاد .و....

همسرمن مدتیه که مریض شدن ومتاسفانه سکته کردن وشرایط و خرج زندگی با دوتا بچه کمی سخته.ومن تصمیم گرفتم اینجا  ،ادویه ی جنوبی و خرما با تضمین عطر و طعم عالی درست میکنم دست ساز و خونگی و اصل.اگه خواستید بخرید من با تضمین کیفیت براتون ارسال میکنم و درخواست بدین با عشق تقدیمتون میشه.اگه امکان داره برای سلامتی همسرم هم دعاکنید زندگیمون به روال قبل برگرده😭      کاربری من   adviye_hanaii@      کانال ایتا      https://eitaa.com/adviye_hanaii91
2728
عمل کنی خیلب خوشکل تر میشی من بینیم اصن ابراد نداش همه میگفتن نکن الان یه ماهو ۱۱ روزه عمل کردم هنوز ...

پیش کی عمل کردی؟

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
بنظرم رو دهن و دندونات کارکن ارتودنسی از اینچیزا بهتره تا عنل دماغ سخته😓

مگه لب و دندونامم بدن؟؟والا فقط تو فک مماخ افتادم

خیلی دلم میخواد..صبر کردم تا بچم یکم بزرگتر شه خیلی بچه هام زحمت مامانم نباشن...ولی چون گوشتیه ترس ا ...

ببین اصن نیاز ب مراقبتو استراحت زیاد نداره ۵ روز فقط یکم استراحت میخواد خودت قبل عمل سوپ و اینا بپز تو فریزر و یخچال بذار و میکسشون کن همونارو بخور همین استراحت مطلق نداره ۵ روزاستراحت کن و  کاز نکن من بد از ۵ روزسرپا بودم

یه روز همه کسایی که باورت نداشتن برای دیگران تعریف میکنن که چطور باهات آشنا شدن🤗
2738
مگه لب و دندونامم بدن؟؟والا فقط تو فک مماخ افتادم

اره ببخشید انگار یکم فکت انگار جلوعه نمیدونم شایدم تو عکس اینطور دیدم من🙄

دلسوز زنی هستم که حتی زنانه ترین احکامش را هم مردان می نویسند
 ببین اصن نیاز ب مراقبتو استراحت زیاد نداره ۵ روز فقط یکم استراحت میخواد خودت قبل عمل سوپ و این ...

اخه من قندم بالاس خیلی بد بخیه هام جوش میخوره... سزارینام مرگ رو با چشمای خودم دیدم...در صورتی ک هم اتاقیام خودشون پا میشدن روز اول تو بیمارستان کاراشون رو میکردن

اره ببخشید انگار یکم فکت انگار جلوعه نمیدونم شایدم تو عکس اینطور دیدم من🙄

شاید تو عکس بد افتاده.اواین نفری ک میگی

اخه من قندم بالاس خیلی بد بخیه هام جوش میخوره... سزارینام مرگ رو با چشمای خودم دیدم...در صورتی ک هم ...

خب ببین عمل اصن درد نداره اونجام ازمایش میگیرن بد عملت میکنن بخیه هاتم بد از ۱۲ ۱۳ روز میکشن اینارو باید با دکترت مشورت کنی ولی در کل عمل خیلی اسونیه از یه دوستی خواهری کسی بخواه بیاد چن روز کنارت 

یه روز همه کسایی که باورت نداشتن برای دیگران تعریف میکنن که چطور باهات آشنا شدن🤗
2706