2733
2734

کلا هر فیلمی.

یه دختر پر انرژی مغرور فروردینی🤪🤪روانشناس هستم👸👸یه پاترهد و استاروارزفن .عاشق فیلم و کتابم. Albus:Lily, after all this time? severus: Always 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چن روز پیش روز مرگت مبارک ۱ و ۲ رو دیدم خ خوب بود😍

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

خيلي ديدم اما بهترينشون mad max عاللللللللليييييييييييه

فرزندم خیلی منتظرت هستم جایت خیلی خالیست جای دستان کوچکت که میز زیر تلویزیونی را کثیف کنی،چهار دست و پا راه بروی و به همه جای خانه سر بزنی و آت و آشغال کشف کنی و در دهانت بگذاری حرفهای بامزه بزنی برای من و بابایت شعرهای دست و پاشکسته بخوانی . و وقتی من کمی از تو دور شوم برایم گریه کنی و من تو را در آغوش بگیرم ...و آنوقت تو با صدای زیبایت بگویی مادرخدایا این حرفها را نمی شود به کسی گفت همه به من می خندند و حتما می گویند آرزو به دل.ولی با تو راحتم خدایا حداقل اجازه ی این را دارم که فرزندم را تجسم کنم..😔                          خدايا تو بخواهي معجزه ميشود🙏🏻 لطفا بگید آمین🙏🏻😘
https://www.ninisite.com/discussion/topic/4584261/سینماییسریال?postId=144841985

اینجا لیست خوباشو گزاشتم ارزش دیدن دارن

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2738

تپه های بهشت 

چارلی و کارخانه شکلات سازی 

آلیس ۱ و ۲

فندق شکن 

گردو شکن و چهار قلمرو

دیگ یادم نمیاد😑

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

فیلم خارجی زیاد دیدم.. اما عاشق وایکینگ ها هستم... مخصوصا شخصیت اصلیش منو به وجد اورد

خداجونم مواظب بچه م باش ...بند بند دلم به بند بند وجودش بستست..خداجونم هدیه قشنگت و سالم و سلامت به دستم برسون...قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم...

نارنیا 

ارباب حلقه ها 

مردان سیاه پوش 

تلقین 

هری پاتر

نابودی

جان کنستانتین

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠

خودمم جنگ ستارگان فیلم ای مارول هری پاتر هانگر گیم توایلایت بتمن

یه دختر پر انرژی مغرور فروردینی🤪🤪روانشناس هستم👸👸یه پاترهد و استاروارزفن .عاشق فیلم و کتابم. Albus:Lily, after all this time? severus: Always 

نارنیا و ارباب حلقه ها و مردان سیاه پوش و خیلیای دیگه ام دیدم