2733
2734

ما ط همکفیم 

سر و صدای راهرو و حیاط و پارکینگ همیشه واضح میاد اصلا هم خب مهم میس ولی چیزی تو مخ من و شوهرمه اینه ک ما یه زنه هست همسایمونه مستاجره تو ساختمون دو تا پسر کوچیک داره پسراش و خودش دائم تو راهرو و حیاط بچه هاش جیغ میکنن اینم پشت سرشون جیغ میزنه اصلا بازار شامه انگار هر روز صبح حتی جمعه هام از ۹ صبح تا ۸ شب زنه با بچه هاش تو محوطه ساختمونه چن بار جلسه گذاشتیم ب شوهرش گفتن همسایه ها عاصی شدن از سروصداتون گف من خونه نیستم ۶ صبح میرم ۱۲ شب میام از چیزی خبر ندارم مشکل دارید زنگ بزنید صابخونم بلندم کنه 

زنگ زدیم صابخونش طرف گفت ب شما ربط نداره ناراحتید شماها برید 

اصلا ۱۰ واحد ساختمون گیر کردیم از دست این زن و بچه هاش 

حالا جدا از سرو صداشون ک خواب و استراحتو گرفته ازمون بچه هاش میشاشن تو راه پله و خوراکی میریزن و وای اصن مثل غربتی دونی شده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا چه صاحبخونه بیشعوریه

نمیشه ازشون شکایت کنین؟از همه ساکنین امضابگیرین

2728
وا چه صاحبخونه بیشعوریه نمیشه ازشون شکایت کنین؟از همه ساکنین امضابگیرین

نه بابا خانومه خیلی بی ادبه یه لباس مخلی هم میپوشه نمیدونم اهل کجاست نه ما زبونشو میفهمیم نه اون زبون میفهمه

2738
نه جمله آخرت گفتی میشاشن تو پله ها خنده ام گرفت 😅 زنیکه بچه هاشو تربیت کنه حا اینکه یکسره برشون تو ...

دم در ورودیو همیشه ی خدا من طی میکشم نکشم بوی شاش میپیچه تو خونمون 

اصن خیلی بده ب خدا گیر کردیم از دست زنه و بچه هاش

نه بابا خانومه خیلی بی ادبه یه لباس مخلی هم میپوشه نمیدونم اهل کجاست نه ما زبونشو میفهمیم نه اون زبو ...

وا خب بی ادب باشه شکایت کنین میخواد چ غلطی بکنه

وا خب بی ادب باشه شکایت کنین میخواد چ غلطی بکنه

وقتی صاحب خونش پشتشه ماهیچ کار اژمون برنمیاد 

ولی درس عبرت شد برام هرجا برم طبقه همکف و اول نمیرم 

عذابه والا

2706