2733
2739
عنوان

اسباب کشی دارم...... کمکم کنید

199 بازدید | 32 پست

میشه راهنماییم کنین چطوری وسایل رو جمع و جور کنم که نشکنن

مثل چینی و کریستال و....

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی

لباس هات رو تو وسایل شکستنی بپیچ😂😂😂😂

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

زیر هر کودوم کاغذ بزار 

جدا جدا تو کارتن یا قابلمه بزرگ بچین

اگ کاغذ نداری

قابلمه خیییلی بزرگ نذی بردار با پارچه ملافه ای

ردیفی بچین و پارچه بپیچ

به زودی من مامان میشم😊در باره ناباروری میتونم کمکتون کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کارتن نداشتن از اول؟

فقط با روزنامه میشه بینشون وسطشون بزاری

برو زیاد بخر

زیر کارتنتو حتما چسب بزن

بعدشم ازین بند پلاستیکی ها بخر باهاش کارتون هاتو ببند

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2728

از این حبابیا بخر بپیچ دور شکستنیا

من همسرم زنگ زده بود دونفر اومدن جمع کنن، دور همه چیزا از این پلاستیک حبابیا بستن راحت

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
کارتن نداشتن از اول؟ فقط با روزنامه میشه بینشون وسطشون بزاری برو زیاد بخر زیر کارتنتو حتما چسب بز ...

ممنون دوست خوبم

نمیدونم کارتنشون رو دارم یا نه

واسه جهیزیه که چیده بودیم دیگه دست بهشون نزده بودم چندساله

2740
آخه از الان باید کم کم جمع کنم  خب لباسامو احتیاج دارم که

روزنامه بپیچ 

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
از این حبابیا بخر بپیچ دور شکستنیا من همسرم زنگ زده بود دونفر اومدن جمع کنن، دور همه چیزا از این پل ...

چه خوب

مگه میفروشن؟از کجا بخرم؟

ممنون دوست خوبم نمیدونم کارتنشون رو دارم یا نه واسه جهیزیه که چیده بودیم دیگه دست بهشون نزده بودم ...

اگر نداری برو دو تا فروشگاه چند تا کارتن بزرگ و کوچیک بگیر

ولی حتما از چسب استفاده کن

اگر بند پلاستیکی نداری دور تا دور کارتنتو چسب بزن

از زیر باز نشه

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
چه خوب مگه میفروشن؟از کجا بخرم؟

اره متری دارن. دیجی کالا هم داره

ضربه گیر حبابی

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
بچه هادوست منم اسباب کشی داره ماشالله خیلی خیلی لباس دارن چطورجمع وجورش کنه زیادن ..بهم راهکاربدیدمن ...

خب بگو تو چمدون بذاره باقیشم لابلای ظرفای شکستی بپیچه طبق نظر دوستان

2706