2737
2739
عنوان

بیاید عکس خونه مو بزارم نظر بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 2645 بازدید | 90 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکم مبلهاتو فاصله بده

باشه امتحان میکنم

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...
2728
منم میگم جای تلوزیونت خوب نیس

کجا بزارمش بنظرت

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...
خونه خودتون؟

نه بابا 

2740
من تمام هفته تمیزه ولی جمعه بمب ترکیده اخه شوهرم وبچه ها بریز بپاش دارن دلم نمیاد همش بگم جمع کنید م ...

دقیقا مثل من خونه ی من الان انگار بمب ترکیده چون شوهرم خونس جمعه ها کار من تعطیله😃

جای تلویزیونتم خوب نیست 

ایده بده کجا بهتره

اسی ببخشیدا ولی اصلا چیدمانت تو منزل درست نیست اصلا و همرو کوپه میکنی یجا خونت که بزرگه قشنگ بچین

اونجـایے ڪہ دیدے حرفت ارزش نداره؛ حـرفت رو عـوض نڪـن،جاتـو عوض ڪـن😏   
2706