2733
2739
عنوان

فك كنم از خاهرشوهرم كرونا گرفتم

133 بازدید | 11 پست

خاهرشوهرم كرونا گرفته حدود يك هفته هست و ما با يكي از خاهراش كه باهاش در ارتباط بوده منزل مادرشوهرم بوديم الان بعد ٦روز من و همسرم يكي دو روزه كمي اسهال داريم و كمي دل درد داريم و همسرمم امروز پشتش درد ميكنه حالت قولنج مانند ايا كرونا گرفتيم؟؟من پسرمم ١٥ماهست چ غلطي كنم😭

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قضیه این بیماری چیه منو پسرمم سه روز اسهال شدیم با یکم دلپیچه خانواده خواهرشوهرمم گرفتن اینم کروناست؟

اگ میشه برای خونه دارشدنمون ی صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘 اگ ذکری برای خونه دارشدن بلدید ممنون میشم بهم بگین😘😘😘😘
قضیه این بیماری چیه منو پسرمم سه روز اسهال شدیم با یکم دلپیچه خانواده خواهرشوهرمم گرفتن اینم کروناست ...

پسرت چن سالشه؟؟دكتر نرفتين؟

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 
2738
پسرت چن سالشه؟؟دكتر نرفتين؟

۲/۵سالشه ن دکتر نرفتم اخه اونقدری شدید نبود نیاز ب دکتر نبود

اگ میشه برای خونه دارشدنمون ی صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘 اگ ذکری برای خونه دارشدن بلدید ممنون میشم بهم بگین😘😘😘😘
۲/۵سالشه ن دکتر نرفتم اخه اونقدری شدید نبود نیاز ب دکتر نبود

منم امروز يكم اسهال دارم و ي دل درد ريز

شوهرمم از ديروز حالا شايدم كرونا نباشه

منم امروز يكم اسهال دارم و ي دل درد ريز شوهرمم از ديروز حالا شايدم كرونا نباشه

انشالا ک نیست زود زودم خوب میشین