2737
2739

سلام بچه ها من تو خونه اجاره ای زندگی میکنم شوهرم باغ داره که سالانه تقریبا هشتاد میلیون درآمد داره میخوام طلاهامو بفروشم که باهاش بکاری بکنیم!نمیدونم خونه بسازیم یا باهاش کامیون بخریم شوهرم بار جابه جا کنه پول در بیاریم.      دوستان راهنماییم کنین

برام یه صلوات بفرستین 💖لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ماشین سنگین میدونی الان چند شدن!؟!؟! 

اگه شوهرت اهل کار باشه ماشین سنگین درآمدش عالیه میتونی باهاش خونه هم اوکی کنی

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

خونه بخرین بدین اجاره به نظرم ...ولی اگه شوهرت کاریه عقل معاش داره ماشینم اشتغال زاییه

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....
2706