2733
2739
لیزر کن خیلی بهتر  بخیه سخته من برا زایمان دومم خیلی زود سر پا شدم خیلی خوب بود  جب ...

عزیزم یسوال واس دومی هم از همونجا عمل میکنن ؟؟؟؟

برا ما گذشت آنچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه بادا باد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبیعی یا سزارین

تاده روز استراحت کنید.

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
2728
بعد ۱۰ روز اوضاعت خیلی بهتر میشه.... من بعد ۱۰ روزتقریبا تونستم کارای سبک خونه رو انجام بدم...به جز ...

بعدا عوارض نیومد سراغت به خاطر کار کردن...چون میگن تا 40 روز نباید هیچ کاری کنی

خواهر من ک از روز اول سرپا شد و کاراشو کرد..مامانمم نبود فقط منه ۱۷ ساله ی بی تجربه پیشش بودم.همیشه میگن خدا یار بی کساس..خواهرم همه کاراشو خودش کرد خداروشکر

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
2738

نه بابا چه عوارضی...قرار نیست که ما بزاییم و بقیه بیفتن تو دردسر و کلفتی مارو کنن😬😬😬..

تغذیه و روحیه ت  خوب باشه ،هیچی نمیشه....

من بعد ۱۰ روز تمام کارامو کردم....

مامانم طفلی همون ده روز رو هم خانومی کرد و بهم رسید....خدا حفظش کنه....

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹
اره من پمپ ضد درد هم گرفتم تازه بیمارستان اولی جز بیمارستان لاکچری شهرم بود  ولی اصلا راضی ...

اهان دکتر ها فرق دارن دگ انشالله خدا نی نیاتو برات حفظ کنه یکم ترسم رف 😂

برا ما گذشت آنچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه بادا باد...

ما هم همين عقيده رو داريم بنظرم تا ميتونى از همسرت كمك بگير و بعبارتى كار بكش ازش😂 ٩ ماه حاملگى و زايمان و شسر دهى و جاى عمل و هزار جور درد رو خانوما تحمل ميكنن چرا اقايون نبايد شريك باشن؟ البته من راهم دور بود رفتم خونه مامانم 

بعدا بدن درد نگرفتی به خاطر اینکه کاراتو از همون.اول خودت کردی؟

نه عزیزم اصلا مشکلی پیش نیومد

اتفاقا خیلی زود شکمم جمع شد و در عرض شش هفته ااز زایمانم وزنم دقیقا برگشت به قبل از حاملگی

البته من نمیگم که همه این کار رو بکنن. چون خودم درد نداشتم و برام انجام دادن کارها ممکن و لذت بخش بود. شاید کسی درد داره یا از نظر قوای جسمی ضعیفه و نمی تونه

من در شهر غریب زایمان کردم و خانواده خودم و همسرم نبودند و هیچ دوستی هم نداشتم اما از به دنیا اومدن بچه هام خوشحال بودم و روزهای شادی داشتم. از اینکه بچه هام سالم به دنیا اومدن خییییییلی خوشحال و با نوازشش و به اغوش کشیدنشون انگار روی ابرا بودم. اصلا دردی حس نمی کردم

قد ۱۷۰ 😊😊  وزن اولیه ۷۳ 😩😩 وزن فعلی ۷۰ 😀😀 وزن هدف ۶۴ 😍😍 
2706