2737
2739

لطفاتاپیک قبلیموبخونید من اومدم خونه پدرم و شوهرم این پیاموداد ب پدرمم همه چیوگفتم گفتش خونه پدری داری بشین و برنگرد تاادم شه امشبم قراره شوهرم بیاداینجا شمابگیدچیکارکنم

برای سلامتی دخترم یک صلوات ختم کنیدلطفا،اجرتون بااقاامام حسین ع😘

خوب حرف زده که

مشکل چیه

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیخوام نا امیدت کنماااا ولی من همه این راها رو رفتم درست نمیشه اون اخلاق لعنتیش....مشاور میگفت از وابستگیه زیاده😕

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  
2738

کار خوبی کردی

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
نمیخوام نا امیدت کنماااا ولی من همه این راها رو رفتم درست نمیشه اون اخلاق لعنتیش....مشاور میگفت از و ...

میدونم درست نمیشه اما هرچیزی امکان داره شوهرم ب هیچ عنوان دوسنداره خونوادش ازهم بپاشه بخاطرهمین میتونه هرکاری بکنه واسه زندگیش وراه امیدی هست

برای سلامتی دخترم یک صلوات ختم کنیدلطفا،اجرتون بااقاامام حسین ع😘

خیلی خونسرده ها

اینقدر رفتی خونه بابات موندی بعد برگشتی براش عادی شده

تاپیک قبلتم خوندم چیز خاصی نبود قشنگ حالشو میگرفتی جلو مادرش چرا نشستی گریه کردی

مادرشم که طرفت بود

حال یک دل را اگر کردی خراب،اماده باش....اشک چشم دلشکسته خانه ویران میکند....

باباتو خدانگه داره

پشتته

قول بگیر چندجلسه برین مشاوره

خودتم بمون خونه بابات تامشاوربگه برگرد یانه

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2706